Turystyczny Produkt Roku

Turystyczny Produkt Roku

Turystyka staje się w dzisiejszych czasach coraz ważniejsza, chcemy świadomie podróżować do miejsc, które mają ciekawą ofertę i sprostają naszym oczekiwaniom.

Pomysł nagradzania najlepszych produktów oraz usług dedykowanych uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce, powstał kilka lat temu podczas Kongresu Turystyki Polskiej, którego organizatorem jest Miasto Świdnica, a partnerem merytorycznym i medialnym Redakcja Forum Biznesu.


Program i znak Turystyczny Produkt Roku /Turystyczna Usługa Roku mają wskazywać ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym kraju oraz interesujące produkty i projekty z branży turystycznej. Tytuł Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku stanowi więc przede wszystkim skuteczną pomoc w działaniach marketingowych i wizerunkowych.
Projekt ten ma również za zadanie wskazywać usługi i produkty z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom jakość na najwyższym poziomie. Jego celem jest również kreowanie i wzmacnianie pozytywnego przekazu związanego z działalnością kulturową, zarówno w stosunku do lokalnej społeczności, jak i turystów.


Laureaci Programu wyłaniani są w wyniku analizy przesłanych przez Uczestników formularzy zgłoszeniowych przez specjalnie powołaną Kapitułę. Nagrody przyznawane są dwóch kategoriach: Turystyczna Usługa Roku oraz Turystyczny Produkt Roku.


Laureaci Programu spotykają się podczas Europejskiego Forum Biznesu, w czasie którego odbywa się także uroczysta Gala Finałowa.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.