Kongres Turystyki Polskiej 2018

Przyjazna Gmina - edycja 2018


10-11 października 2018, tradycyjnie w Świdnicy, podczas dwudniowej konferencji Kongresu Turystyki Polskiej,  odbyło się podsumowanie X edycji Programu Przyjazna Gmina oraz Programu Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku.

Organizatorzy Kongresu zaproponowali uczestnikom dziewięć sesji: plenarnych, tematycznych, warsztatowych oraz panele dyskusyjne. W ich trakcie można było dowiedzieć się m.in. jak tworzyć zadowolenie gości, za które będą chcieli zapłacić, jak turyści doświadczają świata, jak połączyć rozproszonych w turystyce i jaką rolę ogrywają w tym ekomuzea, spojrzeć na produkty sieciowe jako źródło nadzwyczajnych wrażeń turystycznych, poznać modele tworzenia sieciowych produktów turystycznych, organizacyjne i informatyczne wsparcie rozwoju sieciowych produktów turystycznych na przykładzie szlaków kulturowych i tematycznych pakietów lokalnych, porozmawiać o warunkach powodzenia inicjatyw sieciowych w turystyce, sposobach kształtowania nadzwyczajnych doświadczeń gości w oparciu o sieć relacji regionalnych.

Całość wydarzenia posumowała uroczysta gala podczas, której Laureatom tytułów Turystyczny Produkt/Turystyczna Usługa Roku oraz  Przyjazna Gmina zostały wręczone dyplomy i statuetki. 
Po zakończeniu części oficjalnej dla uczestników zagrał zespół PapaD.

 Przyjazna Gmina - edycja 2018

Kongres Turystyki Polskiej 2018, Laureaci Programu Przyjazna Gmina 2018, fot.Wiktor Bąkiewicz 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.