Wiarygodny pracodawca i partner biznesowy

Wiarygodny pracodawca i partner biznesowy

Firma Invest Komfort od 27 lat działa na wymagającym, trójmiejskim rynku inwestycji budowlanych, dzięki swoim pracownikom stworzyła spójną wizję oraz niepowtarzalny styl swoich inwestycji, a jej projekty cieszą się niesłabnącą popularnością.


Misją spółki jest zapewnienie najwyższego komfortu i wygody użytkowania powstających budynków, dlatego podejmuje współpracę z najlepszymi i wielokrotnie nagradzanymi studiami architektonicznymi. Dodatkowo, starannie dobiera lokalizacje, a projekty tworzy z uwzględnieniem otoczenia przyrodniczego oraz istniejącej zabudowy.

Kreatywne i śmiałe pomysły związane z inwestycjami to niewątpliwa zasługa zespołu Invest Komfort. Przez lata w firmie stworzono model pracy, który został nazwany „Projektowaniem TOTALNYM”. Oznacza to, że za proces tworzenia nowego budynku odpowiedzialny jest cały zespół – począwszy od wizjonerów, przez inżynierów, po specjalistów ds. marketingu i sprzedaży.

Podstawą zarządzania w firmie jest dialog, wzajemne zrozumienie oraz określenie potrzeb i oczekiwań obu stron. Proces ten odbywa się na kilku poziomach. W ciągu roku przeprowadzane są różne badania i ankiety, które mają określić stopień satysfakcji pracowników oraz ich dodatkowe potrzeby. Firma organizuje spotkania i warsztaty rozwojowe, które mają na celu usprawnienie współpracy i komunikacji pomiędzy wszystkimi działami. Ważnym zadaniem dla Invest Komfort jest wyznaczenie spójnej polityki personalnej opartej na unikatowych wartościach.

Osoby zatrudnione w Invest Komfort mogą liczyć m.in. na dodatkowy program ochrony zdrowia lub emerytalny, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej. Deweloper zapewnia pracownikom możliwość rozwoju, dofinansowując różne formy rozwoju zawodowego, ale stawia również na zachowanie równowagi między pracą a odpoczynkiem. Dlatego wspiera integrację z ideą aktywnego stylu życia, jak Runmageddon, wspólne spływy kajakowe czy wycieczki rowerowe.

Starania firmy związane z realizowaną polityką propracowniczą zostały docenione przez kapitułę Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, która w tym roku nagrodziła spółkę tytułem Dobry Pracodawca 2022.

Invest Komfort stawia na zrównoważony rozwój. Dąży do zminimalizowania swojego wpływu na środowisko naturalne, poprzez tworzenie przyjaznych i energooszczędnych inwestycji. Chętnie angażuje się w pomoc charytatywną i wspiera inicjatywy zarówno wewnątrz firmy, jak i wśród lokalnej społeczności. Działając zgodnie z myślą, że dzięki temu poprawi się jakość pracy.

oprac. Małgorzata Bachórz

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.