Avery Zweckform – odpowiadamy na potrzeby klienta

Avery Zweckform – odpowiadamy na potrzeby klienta

Już ponad 80 lat marka Avery odnosi sukcesy na rynku etykiet – a wszystko zaczęło się w 1935r., gdy Stan Avery jako pierwszy stworzył etykietę samoprzylepną. Obecnie produkty Avery / Avery Zweckform są dostępne w wielu rynkach na całym świecie, a oprócz swojej podstawowej działalności w sektorze biurowym,  firma stopniowo poszerza ofertę o nowe rozwiązania. Avery Zweckform nieustannie wprowadza produkty dedykowane dla kolejnych branż oraz dociera do nowych grup docelowych (produkcja, logistyka i opieka zdrowotna).

Elastyczne podejście oraz szybka reakcja to podstawa
Od wielu lat obserwujemy megatrendy i zachowania konsumentów i staramy się jak najlepiej reagować na zachodzące w gospodarce zmiany. Chcemy aby oferta produktowa Avery Zweckform w pełni pokrywała zapotrzebowanie naszych klientów. Dzięki współpracy z największymi światowymi i krajowymi dystrybutorami jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić sygnały płynące z rynku i dostosowywać asortyment do ich potrzeb.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na wszystkich – zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom oraz nieznanej dotąd rzeczywistości, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy szereg produktów, które mają na celu zapewnienie bezpiecznej, sprawnej oraz wygodnej pracy w wielu placówkach i w różnych sektorach, jak np. służba zdrowia, magazyny, transport, biura, sklepy i restauracje, czy praca w trybie Home Office.

Innowacje i wprowadzanie nowych rozwiązań
Wśród naszych tegorocznych nowości znajdują się m.in. folie samoprzylepne pokryte powierzchnią antydrobnoustrojową, które zapewniają ochronę w 99,9% przed wszelkimi drobnoustrojami: wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami, a tym samym pomagają chronić siebie, pracowników i klientów przed zakażeniem np. koronawirusem. Wykorzystana na powierzchni etykiety powłoka antybakteryjna zapewnia kompleksową ochronę poprzez ciągły i długotrwały efekt samosterylizacji. Wystarczy przykleić taką osłonę na często użytkowane powierzchnie, jak: klamki, przyciski, lady, poręcze, uchwyty, książki, foldery i wiele innych. Ponadto, jest odporna na wodę, środki czyszczące i dezynfekcyjne, a także na rozdarcia, brud i temperatury. Została przetestowana przez niezależne instytuty - jest zgodna z ISO 22196.

Praca w trybie zdalnym stała się dla wielu z nas nową rzeczywistością. Ze względu na panującą pandemię, trend ten wpisał się już na stałe w życie, gdyż coraz więcej firm oferuje pracownikom możliwość pracy z domu. Również Avery Zweckform postanawia wyjść naprzeciw osobom, dla których mieszkanie jest teraz nowym biurem. W naszej ofercie można już znaleźć małe opakowania popularnych produktów, które spełniają zapotrzebowanie pracowników zdalnych. Seria Office&Home zawiera małe, 10-arkuszowe opakowania najpopularniejszych etykiet: uniwersalnych, adresowych i wysyłkowych oraz do organizacji.

Avery Zweckform to nie tylko etykiety, ale kompleksowe rozwiązania do oznaczania
W Avery Zweckform chcemy oferować kompletne, gotowe do użycia produkty i zindywidualizowane, innowacyjne rozwiązania, których oczekuje współczesny klient. Dlatego w ostatnich latach skupiamy się na rozwoju narzędzi  skierowanych do sektora B2C, w związku z czym mocno inwestujemy np. w e-commerce.

Avery jako pierwsza marka na świecie już w latach 90 udostępniła bezpłatne oprogramowanie Design&Print, w którym obecnie, już w wersji  online znajdują się idealnie dopasowane puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony i gotowe wzory dla naszych produktów. Dzięki temu narzędziu każdy użytkownik może stać się projektantem i łatwo oraz szybko stworzyć dowolną etykietę, czy oznaczenie.


W najbliższej przyszłości mamy zamiar kontynuować elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów i umacniać swoją pozycję w sektorze e-commerce. Bezpośrednia współpraca z konsumentem i oferowanie „produktów szytych na miarę” to w naszej opinii klucz do sukcesu. Zależy nam aby marka Avery / Avery Zweckform była rozpoznawana przez klientów na całym świecie nie tylko jako najlepszy producent etykiet, ale brand ściśle współpracujący zarówno z dostawcami, jak i odbiorcami w zakresie rozwoju oferty asortymentowej i dostarczanych kompleksowych rozwiązań.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.