Skonsoliduj swoje raty razem z Kasą Stefczyka już dziś, a spłacaj dopiero od kwietnia!

Skonsoliduj swoje raty razem z Kasą Stefczyka już dziś, a spłacaj dopiero od kwietnia!

Media regularnie przypominają o konieczności planowania wydatków, prowadzenia domowych budżetów czy zwyczajnego, oszczędnego gospodarowania finansami. Ostrzegają także, że nadszedł czas kryzysu, który odbije się na naszych kieszeniach. O swoich Klientów dba jednak Kasa Stefczyka, która stawia na praktyczne rozwiązania – wraz z Nowym Rokiem zaleca uporządkować swoje zobowiązania. Pomocna w tym będzie Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%), która w lutym 2023 roku kolejny raz została uznana przez portal Comperia.pl za najtańszy kredyt konsolidacyjny. Możesz wziąć ją już teraz, a zacząć spłacać dopiero od kwietnia.

Czy uważasz, że jesteś praktyczną i zorganizowaną osobą? Z pewnością czasy kryzysu są dobrą okazją, by to zweryfikować. Zacznij od zastanowienia się, w jaki sposób dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi. Przede wszystkim spójrz realistycznie na zarobki i wydatki, a następnie wyznacz precyzyjne cele, do których będziesz dążyć, np. wygospodarowanie środków na naukę nowego języka. Ustal odpowiednią hierarchię – miesiąc zacznij od regulowania rachunków i spłaty zobowiązań, a przyjemności odłóż w czasie, by nie zabrakło Ci gotówki. Bądź także mentalnie przygotowany na nieprzewidziane okoliczności – ich nie da się uniknąć. Zawsze może zdarzyć się coś, co całkowicie zmieni Twoją sytuację. Awaria, wypadek, konieczność remontu, a może…. wygrana na loterii, awans albo premia w pracy? Tych ostatnich szczególnie Ci życzymy!

Jeśli chcesz być osobą praktyczną, zadbaj także o swój komfort psychiczny. Spłacasz już jakieś kredyty i pożyczki? Zastanów się nad możliwością konsolidacji swoich zobowiązań w Kasie Stefczyka. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł umożliwia spłatę Twoich zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym. Dzięki niej zostaną one połączone w jedno zobowiązanie w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna może być mniejsza niż suma dotychczas spłacanych.

Pożyczka Fit to nie tylko wygodna rata:
•    0 zł prowizji
•    konkurencyjne, niskie RRSO: 11,52%
•    jedna rata w miesiącu zamiast wielu
•    weź teraz i nie martw się spłatą aż do kwietnia – możliwość spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni od podpisania umowy!
•    najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu Comperia.pl ze stycznia 2023 r.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu – zadzwoń na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.
Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł/0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1231,11 zł oraz ostatnia, 107. rata: 1231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł, w tym odsetki: 47 729,01 zł.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.