Chłopak z sąsiedztwa - nowa książka Alexy Lavendy

Chłopak z sąsiedztwa - nowa książka Alexy Lavendy


Alexa Lavenda

"Chłopak z sąsiedztwa"
Wydawnictwo
Lipstick Books

Nic nie smakuje tak, jak zakazana miłość...

On przystojny buntownik, który kocha motocykle, ale nie lubi samego siebie. Młody mężczyzna z przeszłością, która pozostawiła blizny na jego ciele i duszy. Nie wierzy w miłość ani w to, że jest jej wart, a kobiety to dla niego tylko niezobowiązująca zabawa.

Ona delikatna, ciepła i pełna empatii, kocha się w nim od zawsze i ma nadzieję, że mężczyzna jej życia w końcu zauważy w niej nie tylko siostrę swojego przyjaciela, ale również atrakcyjną kobietę.

Liwia i Igor znają się od dzieciństwa. Kiedy Igor ma dwadzieścia lat, rodzinna tragedia zmusza go do opuszczenia miasteczka, w którym się wychował.
Liw wierzy, że on jest miłością jej życia i czeka na jego powrót...

Historia Liwii i Igora rozpali w was ogień, ale i wzruszy do łez. Alexa Lavenda w najwyższej formie, tym razem nie oszczędza czytelników.
Funduje prawdziwą emocjonalną huśtawkę, w której uczucia i pożądanie przeplatają się z tajemnicami i intrygami. Serdecznie polecam!
Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jak ja uwielbiam takie książki! Niebanalna i wciągająca od pierwszych stron historia, która zauroczyła mnie swoją lekkością
i porwała do niesamowitego świata bohaterów! Gorąco polecam!
Kinga Litkowiec

Chłopak z sąsiedztwa to najnowsza książka Alexy Lavendy, po którą obowiązkowo musicie sięgnąć. Dwoje młodych ludzi, których rozdziela okrutny los.
Po latach rozłąki znowu się spotykają. Wzajemne pożądanie, chemia i fascynacja to tylko początek ich emocjonującej historii.
Czy mają szansę na miłość? Przekonajcie się sami... Gorąco polecam!
Alicja Skirgajłło

Ta powieść to najcieplejszy odcień historii niegrzecznego chłopca jaką czytałam. Opowieść o niegasnącej nadziei
i twardych realiach wchodzenia w dorosłość po trudnym starcie. To szukanie własnej drogi i bardzo, bardzo niegrzeczny sąsiad. Polecam!
Aniela Wilk

Chłopak z sąsiedztwa to z pozoru prosta fabuła,ale powieść ma w sobie mądre przesłanie. Bardzo interesujący bohaterowie,
słodka miłość z nutą pikanterii i świetny warsztat pisarski sprawiają, że czyta się ją jednym tchem. Polecam.
Joanna Gajewczyk

Alexa Lavenda - autorka, która od kilku lat prowadzi bloga promującego twórczość polskich pisarzy, miejsca pełnego humoru, wsparcia i pozytywnej energii. Kobieta, matka i wieczny włóczykij. Po długoletnich podróżach i życiu w sześciu różnych krajach na stałe zapuściła korzenie w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia w kierunku psychologii. Książki to jej pasja, uwielbia zarówno czytać, jak i pisać. Lubi ludzi pozytywnie nastawionych i kocha ruskie pierogi. Życie opisuje z przymrużeniem oka i stara się nie brać niczego zbyt serio. Debiutowała w 2020 r. powieścią Żar Australii. Potem ukazał się kolejne tomy serii Kontynenty przyjemności. Chłopak z sąsiedztwa jest początkiem nowej romantycznej i burzliwej historii.

Książka dostępna jest też na empik.com>>>
   
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa 
tel. 22 828 98 08

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.