Premiera nowej książki Magdaleny Majcher - "Obca kobieta"

Premiera nowej książki Magdaleny Majcher  - "Obca kobieta"

Kolejna nowość wydawnicza Grupy Foksal.

Magdalena Majcher
"Obca kobieta"
Wydawnictwo W.A.B.

Czy można pokochać cudze dziecko jak swoje?

Nowa powieść Magdaleny Majcher, jednej z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych!
W księgarniach od 15 września! 

"Obca kobieta" to chwytająca za serce powieść inspirowana prawdziwymi historiami, która mierzy się z problemami rodzin patchworkowych i stawia pytanie: czy można pokochać cudze dziecko jak swoje? Magdalena Majcher po raz kolejny odważnie dotyka trudnych tematów, skłania do refleksji i porusza serca czytelników. To powieść z cyklu tych, które wstrząsają i na długo zostają w pamięci. Polecam serdecznie!

Magdalena Kordel

Weronika ma pewien mroczny sekret, który zdeterminował całe jej życie. Pod maską spokojnej bibliotekarki ukrywa błędy i grzechy młodości. Nie planowała dzieci. Uważała, że nie nadaje się na matkę, ale los zdecydował za nią, stawiając na jej drodze Huberta i jego córkę Oliwię. Dziewięć lat później Hubert znajduje inny obiekt swych uczuć. Weronika z dnia na dzień staje się dla Oliwii tym, kim właściwie zawsze była – obcą kobietą. A może jednak nie? Może wcale nie trzeba urodzić, żeby zostać matką?

„Obca kobieta” to niezwykle aktualna, poruszająca powieść o blaskach i cieniach współczesnego macierzyństwa. Magdalena Majcher na nowo definiuje pojęcie słowa „matka” oraz mistrzowsko gra na czytelniczych emocjach, przekładając na karty książki swoją wyjątkową wrażliwość, empatię oraz spostrzegawczość.

Jak ocalić matczyną miłość? Przekonacie się, czytając z zapartym tchem tę przejmującą i wzruszającą powieść. Jestem pewna, że pozostanie na długo w waszych sercach, a słowo „matka” już na zawsze będzie miało wiele znaczeń.

Agata Młynarska    


Magdalena Majcher – autorka poczytnych powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym.  Zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka, udowadniając sobie i innym, że macierzyństwo nie przeszkadza w samorealizacji i spełnianiu marzeń. Debiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała kilkanaście książek, między innymi opartą na prawdziwej historii powieść "Mocna więź" (W.A.B. 2021), popularny cykl "Wszystkie pory uczuć" oraz wielopokoleniową "Sagę nadmorską" (Wydawnictwo Pascal). Nie wyobraża sobie życia bez pisania i podróżowania. Jest zakochana we wszystkim, co hiszpańskie: języku, kulturze, zabytkach, krajobrazach, klimacie, literaturze, serialach i piłkarskiej reprezentacji. Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą dwóch synów.    

 

Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. 22 828 98 08

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.