Advertisement

BP_2024

Baltica – polska marka karm super premium

Baltica – polska marka karm super premium

Baltica to polski producent karm super premium dla psów i kotów: karm suchych, mokrych, przysmaków jak i suplementów diety.

Jesteśmy niewątpliwym liderem polskiego rynku produkcji oryginalnych, rybnych karm hipoalergicznych, które tworzymy zgodnie z zasadą diety eliminacyjnej stosując wyłącznie jedno źródło białka i tłuszczu pochodzenia zwierzęcego.

Naszą misją jest tworzenie karm dzięki którym psy czują się lepiej.
Dlatego produkty linii Baltica Hypoallergenic skutecznie przyczyniają się do minimalizacji ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej, wpływając diametralnie na poprawę komfortu życia tysięcy psów w Polsce. Z naszych produktów wyeliminowaliśmy zboża zawierające gluten oraz inne, potencjalne alergeny takie jak: kurczak, groch, ryż, soję, konserwanty i znajdujące się w nich pestycydy.
Mięso z ryb morskich z którego wytwarzane są karmy Baltica jest pod stałą kontrolą laboratoryjną na zawartość metali ciężkich.

Dlaczego suszona ryba?
W naszych karmach stosujemy wyłącznie suszone mięso, co daje gwarancję, że w produkcie znajduje się dokładnie taka sama ilość mięsa jaką deklarujemy na etykiecie. W przeciwieństwie do świeżego mięsa, które w procesie produkcyjnym traci nawet do 80% wody, powodując ogromną rozbieżność pomiędzy podaną na opakowaniu, a rzeczywistą zawartością mięsa w misce twojego psa.

Karmy Baltica zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Więcej o marce: https://balticapets.pl/pl/

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.