Bielizna Clark nagrodzona tytułem Dobra Marka!

Bielizna Clark nagrodzona tytułem Dobra Marka!

Godło Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawane jest najlepszym i cieszącym się największym zaufaniem produktom i usługom.
Od kilku lat nagroda wręczana jest również markom, które pojawiły się niedawno na naszym rynku oraz świetnie wpasowały się w potrzeby i oczekiwania konsumentów. Takie cechy posiada bielizna menstruacyjna marki Clark i właśnie dlatego została uhonorowana tytułem Dobra Marka 2022 w kategorii Odkrycie Roku.

Co wyróżnia nagrodzone produkty Clark? Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalny komfort i wygodę ich użytkowniczce w każdej sytuacji - w pracy, podróży,  domu, podczas uprawiania sportu oraz w nocy. Wykorzystane w ich produkcji tkaniny mają właściwości antybakteryjne i są w pełni bezpieczne dla skóry. W takcie ich noszenia nie musimy obawiać się alergii lub otarć, które mogą pojawić się przy używaniu podpasek lub tamponów. Odpowiednie ułożenie poszczególnych warstw materiałów w produktach Clark, gwarantuje szybkie wchłanianie, wysychanie i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów oraz znacznie ogranicza rozwój bakterii. Dzięki temu, skuteczną ochroną bez przecieków i plam możemy cieszyć się nawet do 12 godzin!

Dodatkowo bielizna ta jest bardzo elegancka i wygodna, występuje w wielu rodzajach oraz kolorach, a jej wygląd oraz sposób używania i prania nie różną się od tego jak postępujemy ze zwykłymi figami. To świetna alternatywa dla używanych podczas menstruacji środków higienicznych.

Bielizna Clark

Coraz częściej staramy się kupować świadomie i sięgać po produkty i rozwiązania, które ograniczają nasz negatywny wpływ na przyrodę. Marka Clark udowadnia, że można pogodzić codzienny komfort z dbałością o nasze portfele i środowisko naturalne. Jej produkty mogą służyć nam przez lata, dzięki temu wyeliminujemy wydatki na tradycyjne środki higieniczne dla kobiet, które po zużyciu musimy wyrzucić, powiększając ilość śmieci i obecnego w naszym otoczeniu plastiku.

Więcej o marce i produktach Clark: https://clarkk.pl/

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.