Albero Meble Piękno wydobyte z drewna

Previous Next

Albero Meble jest jedną z nielicznych firm w Polsce dostarczającą meble wytwarzane ręcznie z litego, egzotycznego drewna. Firma została utworzona przez małżonków Magdalenę i Pawła Wójcików w Krakowie 2008 r. pierwotnie jako nieduży, biznes rodzinny. Prze lata działalności stała się dobrze prosperującym przedsiębiorstwem dzięki ciężkiej pracy właścicieli, którzy od początku stawiali sobie wysoko poprzeczkę w realizacji wyznaczonych celów. Specjalistyczna wiedza w zakresie meblarstwa, wcześniej zdobyte doświadczenie oraz wysoką jakość produktów zaowocowało zdobytym ogromnym zaufaniem i rozpoznawalnością marki Albero Meble wśród koneserów mebli na rynku polskim i europejskim.


Albero Meble to firma, dla której wyznacznikiem jest profesjonalizm w każdym obszarze działalności, począwszy od przygotowania i opracowania indywidualnego projektu, zgodnie z wytycznymi klienta, wdrożenia go do produkcji, imporcie produktów z Indii  i dostarczeniu na czas do odpowiednio przygotowanych magazynów, a w końcowym etapie bezpośrednio pod wskazany adres klienta.
 

Firma od wielu lat współpracuje z zaprzyjaźnioną fabryką w Indiach, która wytwarza meble zgodnie z dostarczonym przez Albero Meble projektem opracowanym w szczegółach przez wykwalifikowanych specjalistów. Meble wykonywane są przy minimalnym użyciu maszyn, w procesie tradycyjnej technologii ręcznej. Każdy etap produkcji podlega ścisłym procedurom i indywidualnej kontroli, aby otrzymywany produkt końcowy spełniał wysokie wymagania klienta.

 
Piękno, styl i unikatowy design oraz perfekcyjne wykonanie od początku wyróżniają markę Albero Meble spośród innych tego typu firm w Polsce i w Europie.


W produkcji największą wagę przywiązuje się do najmniejszych detali i elementów wykończenia, co przy stosowaniu wysokogatunkowego surowca czyni meble wręcz dziełami sztuki. To właśnie dzięki detalom i stosowanej od początku technologii ręcznej, w nowoczesnej dużej fabryce powstają ekskluzywne meble wysokiej jakości i o niepowtarzalnym wzornictwie.
 
– Zawsze kładziemy ogromny nacisk na jakość i precyzję wykonania. Każdy projekt, prototyp, a ostatecznie mebel, który trafia do sprzedaży jest gruntownie przemyślany i przebadany. Wysoka jakość, funkcjonalność i praktyczność wyrobów oraz nasza otwartość na nowe pomysły sprawiły, że nasze meble zdobią dziś domy w całej Europie – podkreślają Magdalena i  Paweł Wójcikowie, właściciele firmy.


Albero Meble, realizując swoje cele biznesowe dba o środowisko naturalne i jako jeden z nielicznych importerów na rynku spełnia warunki i przepisy CITES, zgodnie z konwencją Waszyngtońską, zezwalające na import mebli z palisandru, który od 2017 r. został objęty ochroną. Palisander Indyjski – znany również jako Sheesham Wood uznawany jest za najlepszy materiał do wyrobu mebli. Dzięki jego wytrzymałości, gładkości, bogatej kolorystyce i niepowtarzalnym słojom zawartym w drewnie każdy mebel jest unikalny.

 
Firma posiada swoje magazyny, w których jest przestrzegany wyjątkowy nadzór projektowy  i sprzedażowy na całą Europę. Pięknie zaaranżowany salon meblowy w Krakowie, w którym panuje wyjątkowa atmosfera, przyciąga rosnące grono klientów, poszukujących oryginalnych mebli i dodatków do wnętrz, zarówno domów mieszkalnych, jak i  ekskluzywnych hoteli i restauracji. Firmowy salon i sklep internetowy Alberomeble.pl są dziś niekwestionowanym numerem jeden w Polsce w dziedzinie oferty mebli z litego, egzotycznego drewna.


Firma zadebiutowała wprowadzoną w 2008 r. kolekcją mebli Goa, która szybko stała się bestsellerem. Od tego czasu oferta produktowa nieprzerwanie ewoluuje. Aktualną nowością są meble kolonialne w jasnych naturalnych odcieniach, które wykonywane są z drewna mangowca.


W Albero najważniejszy jest klient, który poza fachową obsługą otrzymuje również porady wnętrzarskie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników salonu i sklepu internetowego. Dzięki temu Albero Meble cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów, czego dowodem jest przyznanie firmie i marce Albero Meble nagrody w ogólnopolskim rankingu „Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, w kategorii Meble z litego drewna. Dodatkowo, ze względu na wieloletnią działalność, ugruntowaną pozycję rynkową oraz działalność w oparciu o polski kapitał i przywiązanie do rodzimych wartości, zdobyła również nagrodę specjalną Dobra Polska Marka 2020.

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Albero Meble na Alberomeble.pl i salonu w Krakowie.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.