DICOPEG nagrodzony Godłem Super Marka 2021!

DICOPEG nagrodzony Godłem Super Marka 2021!

„Najlepsze z badań, dobro natury” - to motto założonej w 2006 roku firmy Vitis Pharma sp. z o.o., wyłącznego dostawcy na terenie Polski wysokiej jakości preparatów włoskiej marki Dicofarm. Spółka zajmuje się promocją i dystrybucją farmaceutyczną innowacyjnych produktów, których receptury zostały oparte o najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny farmakologii, dietetyki i medycyny.

W ofercie Vitis Pharma znajdziemy wyroby medyczne, suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt, dzieci i dorosłych tj. preparaty na zaburzenia trawienia, żelazo, probiotyki, preparaty wykrztuśne, witamina D, elektrolity, oraz grupę produktów w kategorii gastro - w tym wyroby medyczne DICOPEG wskazane do leczenia zaparć. Preparaty firmy wykazują korzystny wpływ na zdrowie człowieka, co zostało potwierdzone w wielu obserwacjach i badaniach klinicznych, charakteryzują się najwyższą skutecznością oraz wysoką jakością użytych w produkcji składników.
W poprzednich latach preparaty Vitis Pharma były nagradzane m.in. prestiżowym tytułem Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma za innowacyjność, najwyższą jakość oraz coraz większą popularność. W tym roku produkty linii DICOPEG zostały wyróżnione godłem szczególnym Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznawanym wielokrotnym Laureatom plebiscytu Dobra Marka.

- Niezmiernie nas cieszy, że DICOPEG został nagrodzony tytułem „Super Marka  2021”. Świadczy to o ogromnym zaufaniu lekarzy i konsumentów, a przede wszystkim o wysokiej jakości naszych produktów. DICOPEG, to różnorodna gama produktów dostosowanych do potrzeb konsumenta. Cieszy nas ogromne zaufanie do marki jak i jej nieustanny rozwój. W ostatnim, trudnym dla wszystkich roku, brand zanotował 10% wzrost sprzedaży. Dla nas jest to niezwykle ważny sygnał, który motywuje do nieustannej pracy w dążeniu do jeszcze bardziej precyzyjnego zaspokojenia potrzeb konsumentów, a co za tym idzie do skutecznego rozwiązania jednego z problemów jakim są zaparcia – podkreśla Tomasz Szafron, Dyrektor Sprzedaży w Vitis Pharma Sp. z o.o.
 
Preparaty DICOPEG przeznaczone są do stosowania zarówno u niemowląt od 6-go miesiąca życia, jak i dzieci oraz dorosłych. Dzięki zawartości MAKRGOLU 3350 środek ten pobudza perystaltykę wspomagając regularne wypróżnianie, a tym samym zapobiega zaparciom i tworzeniu się zbitych mas kałowych. Różnorodna gama produktów DICOPEG pozwala na odpowiednie dobranie dawkowania i szybkie pozbycie się problemu, jakim jest zaparcie.

Wśród preparatów linii DICOPEG znajdziemy:

  • DICOPEG – zawierający 10g MAKROGOLU 3350 w jednej saszetce - jest przeznaczony przede wszystkim do osób dorosłych oraz dzieci i niemowląt,
  • DICOPEG JUNIOR – zawierający 5g MAKROGOLU 3350 w jednej saszetce, dostępny również w puszce 100 g – jest skierowany przede wszystkim do dzieci, niemowląt i dorosłych,
  • DICOPEG JUNIOR FREE 100g – zawierający 5g MAKROGOLU 3350 w jednej saszetce, dostępny również w puszce 100 g, jest przeznaczony dla niemowląt od 6go roku życia, dzieci jak i dorosłych. Dodatkową zaletą tego preparatu jest możliwość  jego rozpuszczenia w dowolnym płynie: mleku, soku, zupie – co ułatwia jego zażywanie przede wszystkim mamom i ich pociechom.

Więcej informacji:  www.dicopeg.pl/

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.