Dołącz do miłośników pojazdów elektrycznych!

Dołącz do miłośników pojazdów elektrycznych!

W ostatnim czasie e-hulajnogi  zawojowały chodniki i ścieżki rowerowe. Nic w tym dziwnego, ponieważ są to funkcjonalne, ekologiczne, łatwe w obsłudze i bardzo przyjemne w użytkowaniu środki transportu.

Czy warto zakupić jeden z dostępnych na rynku modeli? Zdecydowanie tak! To świetna alternatywa dla roweru, dzięki której zyskujemy kolejny pretekst do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Liderem w Polsce w dziedzinie e-pojazdów, w tym hulajnóg elektrycznych jest marka Frugal®.  Produkty tego brandu możemy spotkać na ulicach i w parkach wielu miast, również w trakcie przejazdów turystycznych, transportu hotelowego czy w bliskobieżnej komunikacji miejskiej.

Marka oficjalnie powstała w 2014 roku, kiedy jej nazwa została zarejestrowana jako znak towarowy, ale jej początki sięgają roku 2009, wtedy jej twórcy rozpoczęli pierwsze testy swoich elektrycznych środków lokomocji. Produkty Frugal® wytwarzane są przez ludzi z prawdziwą pasją do kreowania e-pojazdów oraz dużą wiedzą i doświadczeniem. Dla pomysłodawców marki niezwykle ważna jest jakość wykonania ich wyrobów, która jest gwarancją niezawodności. W procesie produkcji bardzo dużą wagę przywiązują do klasy i trwałości wykorzystywanych podzespołów. Dzięki temu możemy być pewni, że otrzymamy produkt bezpieczny i ekologiczny, czyli taki, który spełni nasze oczekiwania. Starania marki Frugal®  zostały docenione przez klientów oraz ekspertów,  jej produkty już po raz drugi otrzymały prestiżowe  godło Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Projekt ten organizowany jest od dwunastu lat i ma na celu wskazywanie najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą brandów w poszczególnych branżach.

W ofercie marki znajdziemy wiele modeli,  które różnią się wyposażeniem oraz designem, dodatkowo firma co roku wprowadza nowe, ulepszone wersje swoich e-pojazdów, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jak na lidera branży przystało, marka Frugal®  stworzyła największy w Polsce showroom , w którym możemy zapoznać się z jej bogatą ofertą. Na ponad 1200 m² możemy zobaczyć najrozmaitsze modele e-pojazdów dostosowanych do przemysłu, logistyki, turystyki, hotelarstwa i rekreacji. Salon zlokalizowany jest w Gdyni, przy ulicy Morskiej 509.

Produkty Frugal® dostępne są w 750 punktach sprzedaży w kraju, znajdziemy je m.in. w specjalistycznych  sklepach z artykułami sportowymi, czy też elektroniką,  ja  również największych sieciach handlowych tj. Intersport, MediaExpert, Komputronik, Avans, Allegro, Electro.pl oraz electofun. Dodatkowo e-pojazdy Frugal® dostępne są również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii, Rumunii czy w Niemczech. Oprócz hulajnóg elektrycznych w ofercie marki znajdziemy również  elektryczne pojazdy wolnobieżne oraz akcesoria.

Więcej o marce znajdziemy na: Frugal.pl

oprac. Małgorzata Bachórz

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.