Dołącz do miłośników pojazdów elektrycznych!

Dołącz do miłośników pojazdów elektrycznych!

W ostatnim czasie e-hulajnogi  zawojowały chodniki i ścieżki rowerowe. Nic w tym dziwnego, ponieważ są to funkcjonalne, ekologiczne, łatwe w obsłudze i bardzo przyjemne w użytkowaniu środki transportu.

Czy warto zakupić jeden z dostępnych na rynku modeli? Zdecydowanie tak! To świetna alternatywa dla roweru, dzięki której zyskujemy kolejny pretekst do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Liderem w Polsce w dziedzinie e-pojazdów, w tym hulajnóg elektrycznych jest marka Frugal®.  Produkty tego brandu możemy spotkać na ulicach i w parkach wielu miast, również w trakcie przejazdów turystycznych, transportu hotelowego czy w bliskobieżnej komunikacji miejskiej.

Marka oficjalnie powstała w 2014 roku, kiedy jej nazwa została zarejestrowana jako znak towarowy, ale jej początki sięgają roku 2009, wtedy jej twórcy rozpoczęli pierwsze testy swoich elektrycznych środków lokomocji. Produkty Frugal® wytwarzane są przez ludzi z prawdziwą pasją do kreowania e-pojazdów oraz dużą wiedzą i doświadczeniem. Dla pomysłodawców marki niezwykle ważna jest jakość wykonania ich wyrobów, która jest gwarancją niezawodności. W procesie produkcji bardzo dużą wagę przywiązują do klasy i trwałości wykorzystywanych podzespołów. Dzięki temu możemy być pewni, że otrzymamy produkt bezpieczny i ekologiczny, czyli taki, który spełni nasze oczekiwania. Starania marki Frugal®  zostały docenione przez klientów oraz ekspertów,  jej produkty już po raz drugi otrzymały prestiżowe  godło Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Projekt ten organizowany jest od dwunastu lat i ma na celu wskazywanie najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą brandów w poszczególnych branżach.

W ofercie marki znajdziemy wiele modeli,  które różnią się wyposażeniem oraz designem, dodatkowo firma co roku wprowadza nowe, ulepszone wersje swoich e-pojazdów, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jak na lidera branży przystało, marka Frugal®  stworzyła największy w Polsce showroom , w którym możemy zapoznać się z jej bogatą ofertą. Na ponad 1200 m² możemy zobaczyć najrozmaitsze modele e-pojazdów dostosowanych do przemysłu, logistyki, turystyki, hotelarstwa i rekreacji. Salon zlokalizowany jest w Gdyni, przy ulicy Morskiej 509.

Produkty Frugal® dostępne są w 750 punktach sprzedaży w kraju, znajdziemy je m.in. w specjalistycznych  sklepach z artykułami sportowymi, czy też elektroniką,  ja  również największych sieciach handlowych tj. Intersport, MediaExpert, Komputronik, Avans, Allegro, Electro.pl oraz electofun. Dodatkowo e-pojazdy Frugal® dostępne są również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii, Rumunii czy w Niemczech. Oprócz hulajnóg elektrycznych w ofercie marki znajdziemy również  elektryczne pojazdy wolnobieżne oraz akcesoria.

Więcej o marce znajdziemy na: Frugal.pl

oprac. Małgorzata Bachórz

Czytaj o EFB 2020

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.