Farby AKSILBET i AKSIKOR nagrodzone!

Farby AKSILBET  i AKSIKOR nagrodzone!

AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. z Dębicy zajmuje się produkcją farb i impregnatów.           

Firma specjalizuje się w produkcji farb do malowania w szczególności powierzchni betonowych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów AKSIL jest marka farb AKSILBET. W ofercie tej marki znajdziemy produkty do malowania powierzchni betonowych  takich jak: ogrodzenia, dachówki betonowe, betonowe ekrany akustyczne przy drogach.

Marka AKSILBET w tym roku otrzymała dwa specjalne wyróżnienia przyznawane w Programie Dobra Marka: odznaczenie Super Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, które otrzymują wielokrotni Laureaci plebiscytu oraz tytuł Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, wręczany najlepszym polskim produktom i firmom.


Drugą specjalnością AKSIL są farby AKSIKOR przeznaczone do malowania i renowacji dachów z blachy. Marka ta również otrzymała w tym roku podwójne wyróżnienie Dobra Marka 2021 oraz Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy wiele innych produktów dla budownictwa, m.in.: impregnaty do kostki brukowej, do powierzchni z piaskowca, farby do posadzek betonowych czy farby tablicowe i kredowe.


Więcej o firmie AKSIL i jej produktach: https://aksil.pl/
                                       

Czytaj o EFB 2020

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.