Klasyka i ekstrawagancja od manufaktury Ravon

Klasyka i ekstrawagancja od manufaktury Ravon

Złoto i biel lub czerń to idealna synergia kolorystyczna, synonim ponadczasowego luksusu. Marka Ravon tworząc na zamówienie klientów produkty w wersji Limited utożsamia się z tym klasycznym wzornictwem. Produkty Ravon Limited z dyskretnymi np. złotymi (manufaktura stosuje też: miedź, mosiądz, cynę) elementami subtelnie podkreślą charakter wnętrza. Personalizacja kolorystyczna umożliwia dowolne łączenie barw na wszystkich produktach Ravon. Najbardziej lubiane przez klientów zestawienie kolorystyczne to wanna lub umywalka z kolekcji Euphoria w głębokiej czerni z innowacyjną metalizowaną złotą powłoką opracowaną przez manufakturę Ravon.

Zdobienia metalizowane są znakiem rozpoznawczym marki, od 2020 roku producent stosuje metalizowane powierzchnie także wewnątrz umywalek. Pokrycie wanny czy umywalki warstwą płynnego metalu nie tylko nadaje produktowi niecodzienny wygląd, ale dodatkowo zabezpiecza jego powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ravon realizuje zamówienia nie tylko w klasycznym kanonie, daje także możliwość zdobienia wanny lub umywalki ręcznie malowaną grafiką na przykład z motywem zaproponowanym przez producenta, możemy też przenieść na wannę dzieło np. naszego ulubionego malarza czy samodzielnie wymyślić wzór. Umieszczając personalizowaną grafikę na produkcie stajemy się posiadaczami czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego. Grafika mimo czasami swej ekstrawagancji przykuwa uwagę i sprawia, że wanna lub umywalka będzie królowała w przestrzeni kąpielowej.

Jednak nie tylko względu na zdobienia produkty Ravon są wyjątkowe. Producent kieruje się zasadą estetycznej funkcjonalności, którą powinien posiadać każdy przedmiot użytkowy. Konstrukcje wanien są przemyślane, aby zapewnić komfortowy wypoczynek i sprawić, że kąpiel w wannie Ravon będzie czystą przyjemnością. Dzięki temu wanna Wisteria jest wcieleniem wdzięku i ergonomii. Kolekcje Euphoria i Tulipano nawiązują do wanien typu claw foot, mimo że nie posiadają “lwich łap” to ich linia przywodzi na myśl te klasyczne wanny. Synonimem obu tych kolekcji jest elegancja i funkcjonalność. Zastosowanie zdobień natomiast uwydatnia ich klasyczny charakter. Przeciwieństwem Euphorii i Tulipano, jest minimalistyczna kolekcja Modern i Space. Wanny i umywalki z tej serii sprostają wymaganiom niemalże każdego wnętrza. Synteza ich prostej formy opartej na owalnych kształtach i jedwabistość materiału, z którego są wykonane, sprawia, że przestrzeń łazienki nabiera wyrafinowanej subtelności.

Mówiąc o manufakturze Ravon, nie można nie podkreślić przywiązania do materiałów wysokiej jakości i dbałości o wykończenie produktu. W zakładzie produkcyjnym są stosowane tylko sprawdzone i certyfikowane materiały pochodzące od europejskich producentów, Spełniają one normy bezpiecznego użytkowania i bezpieczeństwa dla środowiska. Ręczne wykonanie powoduje, że każdy produkt przechodzi przez ręce kilku wyspecjalizowanych rzemieślników i jego jakość jest kontrolowana na każdym etapie produkcji. W efekcie klient otrzymuje produkt najwyższej jakości. Ta jakość przejawia się w codziennym użytkowaniu: “alabastrowa”, jedwabiście gładka powierzchnia, zabezpieczona dodatkowo w procesie produkcyjnym, sprawia, że produkty Ravon są łatwe w utrzymaniu w czystości. Co ważne, produkty Ravon nie wymagają drogiej, specjalistycznej chemii do czyszczenia. Materiały kompozytowe stosowane w produkcji: QualTec, Marmonit i PureStone zapewniają długotrwałe użytkowanie wanien i umywalek, gwarantując odporność na uderzenia, uszczerbienia i żółknięcie.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.