Advertisement

BP_2024

Midea ponownie uhonorowana tytułem „Dobra Marka”

Midea ponownie uhonorowana tytułem „Dobra Marka”

Zapoznaj się z Midea i wejdź do świata technologii o najwyższych standardach. Nasza firma specjalizuje się w zaawansowanych systemach HVAC. Midea oferuje m.in. innowacyjne rozwiązania klimatyzacyjne. Nasza pozycja potwierdzona jest przez badania Euromonitor, gdzie zajmujemy pierwsze miejsce w wielu kategoriach produktowych. Marka po raz kolejny otrzymała w tym roku wyróżnienie „Dobra Marka”, utrzymując tym samym uznanie dla jakościowych systemów klimatyzacji, jakie ma w swojej ofercie.


 
Midea - tworzymy przyszłość poprzez nowoczesną technologię i wyjątkową jakość

Dążymy do nieustannego doskonalenia naszych produktów, skupiając się na ich wydajności, innowacyjności i praktycznym zastosowaniu. Cenimy sobie jakość i niezawodność oferowanych rozwiązań.

Midea nie tylko rewolucjonizuje świat klimatyzacji, ale także definiuje nowe standardy zaawansowanej technologii i jakości. Systemy klimatyzacji Midea to również połączenie estetycznego designu oraz ekologicznych rozwiązań.

 


 
Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach, od domów po obiekty komercyjne, zapewniając komfortowe warunki zarówno w mieszkaniu, jak i w miejscach pracy czy obiektach przemysłowych.
Wciąż inwestujemy w rozwój produktów, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasze serie systemów klimatyzacji obejmują:
•    Midea HOME,
•    Midea BUSINESS,
•    Midea MULTI,
•    Midea VRF.


Odkryj komfort z Midea  - rozwiązania klimatyzacyjne dla domu i biznesu

Midea oferuje szeroką gamę klimatyzatorów, doskonale odpowiadającą na zróżnicowane potrzeby klientów. To m.in.:


•    Midea Home. W skład tej serii wchodzą zestawy klimatyzatorów ściennych. Charakteryzują się rozległą funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wzornictwem. Jednostki typu Split cieszą się największą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, instalujących je w swoich domach i mieszkaniach, jak i w obiektach biznesowych. W tej ofercie Midea znajdziesz m.in. urządzenie Breezeless Warmer.


Midea Dobra Marka
•    Midea Business Smart. To linia klimatyzatorów typu Split, dedykowana przestrzeniom komercyjnym. Oferuje wydajność do 7.0 kW oraz zapewnia niezawodne działanie nawet w ekstremalnych warunkach, utrzymując stabilną pracę nawet przy temperaturach sięgających -20°C. W tej serii oferowane są systemy klimatyzacji, takie jak kanałowe czy przypodłogowo-podstropowe.


•    Midea Business Warmer. To klimatyzatory typu Split skonstruowane z myślą o pomieszczeniach komercyjnych, zapewniające niezawodną pracę przez cały rok oraz oferujące różnorodność modeli jednostek wewnętrznych.


•    Midea Multi. Dzięki jednemu agregatowi można podłączyć nawet do 40 różnorodnych jednostek wewnętrznych w ramach systemu, co umożliwia skuteczne chłodzenie i ogrzewanie wielu pomieszczeń w budynku.


•    Midea VRF. W przypadku tej serii zaawansowane systemy klimatyzacji są scalone z systemami kontroli i monitoringu budynku, zapewniając kompleksowe zarządzanie. Midea VRF to szeroki wybór dedykowanych jednostek wewnętrznych, aby sprostać różnorodnym potrzebom.

W ofercie Midea znajdują się nie tylko klimatyzatory, nasza marka gwarantuje również kompleksową opiekę nad urządzeniami. Regularne serwisy są kluczowe dla utrzymania optymalnej wydajności i niezawodności klimatyzacji przez cały rok. Usługi obejmują nie tylko fabryczny serwis, uruchomienia i diagnostykę, ale także indywidualne doradztwo inżynierów, którzy z przyjemnością odpowiadają na wszelkie pytania. Wyspecjalizowani partnerzy HVAC zapewniają serwisowanie urządzeń Midea na terenie całego kraju.

Generalnym dystrybutorem marki Midea w Polsce jest firma Zymetric Sp. z.o.o.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.