Najlepsze alkomaty na rynku

Alcofind - Najlepsze alkomaty na rynku

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie w swoim wyposażeniu osobistego testera trzeźwości. To przydatny produkt, który daje możliwość zbadania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki temu wiemy, czy np. możemy już bezpiecznie prowadzić pojazd. Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju alkomatów. Podczas dokonywania wyboru warto pamiętać, że urządzenie to może służyć nam przez lata, dlatego powinniśmy starannie dobrać jego model i markę.

Eksperci przypominają, że każdy organizm potrzebuje odmienną ilość czasu do spalenia tej samej ilości alkoholu. A do dokładnego określenia czy w naszym organizmie nie ma nadmiernej jego ilości potrzebujemy wysokiej jakości urządzenia, które potrafi jasno określić nasz obecny stan trzeźwości. Całe szczęście, aby zbadać poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu nie musimy zgłaszać się na komendę policji, ale test możemy przeprowadzić sami w domu z pomocą odpowiedniego alkomatu.  

W ofercie firmy Alcofind znajdziemy testery trzeźwości, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, a przeprowadzane przez nie pomiary są bardzo dokładne. Zwolennicy tej marki podkreślają również, że niewątpliwymi ich zaletami są również atrakcyjna cena i dostępność.

Potwierdzeniem niezawodności i popularności marki Alcofind jest również wyróżnienie jej tytułem Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma. Godło to od trzynastu lat przyznawane jest najlepszym, cieszącym się największym zaufaniem i renomą brandom w poszczególnych branżach.
Sprawdźmy, dlaczego Alcofind jest dobrą marką.

Jakość, żeby mieć pewność  

Marka została stworzona przez koreańską firmę Da-Tech Co, która jest jednym z największych na świecie producentów alkomatów. Jej wyroby charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem, niezawodnością oraz precyzją pomiarów.

Jak podkreślają eksperci z Alcofind, przy wyborze alkomatu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów. Jednym z ich jest zastosowana w urządzeniu technologia, która znacznie wpływa na rzetelność pomiaru. Decydujmy się na testery wyposażone w czujniki elektrochemiczne, ponieważ mają one najlepszą dokładność. Na rynku możemy spotkać jeszcze urządzenia z sensorami półprzewodnikowymi, jednak zazwyczaj mają one mniejszą precyzję i mogą wymagać częstszej kalibracji.

Wszystkie alkomaty osobiste marki Alcofind zostały wyposażone w wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne, gwarantujące wiarygodne pomiary porównywalne z tymi wykonywanymi sprzętem policyjnym. Produkty te uzyskały również szereg certyfikatów, potwierdzających bezpieczeństwo ich użytkowania i jakość wykonania, są to między innymi: europejskie EN-50436:2014, EN-16280:2012, australijski AS 3547, amerykański DOT, czy certyfikaty jakości FC, CE, RoHS, ISO 9001.

Dodatkowo modele marki posiadają wiele przydatnych funkcji, jak: licznik i wbudowana pamięć pomiarów, czy moduł przypominający o wykonaniu kalibracji. Urządzenia te są bardzo intuicyjne w obsłudze, ich atutem jest również minimalistyczny i elegancki wygląd.

Zaufanie - gwarancja Alcofind

Istotną kwestią podczas zakupu alkomatu jest również gwarancja. Warto sprawdzić na jaki czas i na jakie elementy urządzenia obowiązuje oraz czy jest zawierana ze sprzedawcą, producentem czy też dystrybutorem danego produktu. Powinniśmy przede wszystkim prześledzić czy obejmuje wymianę sensora, który jest sercem każdego testera trzeźwości i dość drogim jego elementem.
Gwarancja marki Alcofind obejmuje czas 10 lat na alkomat oraz 3 lata na sensor. Dodatkowo, w czasie pierwszego roku użytkowania możemy dokonać bezpłatnej kalibracji urządzenia, bez limitu wykonanych usług. Ponadto opcję tę możemy przedłużyć na kolejny rok za jedyne 35 zł.

Renoma. Ponad 15 lat na rynku

W Polsce testery trzeźwości Alcofind są dostępne już od ponad 15 lat. W tym czasie sprzedano setki tysięcy produktów tej marki. To jedne z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych urządzeń tego typu. Dzięki wysokiej jakości produktów, bezproblemowemu serwisowi, długoletniej gwarancji oraz ugruntowanej pozycji, posiadają tysiące pozytywnych opinii oraz wciąż powiększające się grono zadowolonych użytkowników.


Marka Alcofind to światowy lider w produkcji alkomatów w technologii policyjnej. W jej ofercie znajdują się urządzenia, które mogą być wykorzystywane przez klientów indywidualnych, ale również znajdą zastosowanie w służbach mundurowych, czy też w przedsiębiorstwach.

Więcej o marce Alcofind:
https://www.alcofind.eu/

oprac. Małgorzata Bachórz

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.