Niepokorni wynalazcy w służbie bezpieczeństwa

Niepokorni wynalazcy w służbie bezpieczeństwa

Firma LAMEL od ponad 17 lat jest właścicielem marki MyScreenPROTECTOR, specjalizując się w ochronie urządzeń mobilnych. Można rzec, że początki tej branży są również początkami naszej marki.
Przebyta droga wzmocniła w nas determinację i zaangażowanie. Wzbogaciliśmy się o doświadczenie, które motywowało nas i nadal motywuje do tworzenia coraz nowszych materiałów ochronnych i rozwiązań technologicznych, które mają spełniać rosnące oczekiwania naszych klientów.


Warto wspomnieć, iż nasze produkty są dostępne, aż na 6 kontynentach, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Niepohamowany rozwój elektroniki, a jednocześnie jej wrażliwość na uszkodzenia, ukierunkował nasze prace nad innowacyjnym projektem, który okazał się ogromnym sukcesem.

W 2014 roku jako pierwsi wprowadziliśmy szkła hybrydowe na rynek polski. Fenomenem tego materiału było połączenie szkła, które posiada wysoką twardość, z elastycznością i amortyzacją właściwą folii. Dzięki tej kombinacji perfekcyjnie łączy zalety obydwu materiałów, minimalizując ich wady. Warstwa szklana zabezpiecza przed zarysowaniem, przy czym nie pęka i nie kruszy się na krawędziach, natomiast folia pochłania siłę uderzenia, zachowując przy tym wyrazistość kolorów oraz perfekcyjność w funkcjonowaniu czytników linii papilarnych wbudowanych w ekran. Kolejnym plusem jest fakt, ze szkło hybrydowe jest produktem stosunkowo niewielkiej grubości, dzięki czemu stanowi ledwie niewyczuwalną warstwę i nie przeszkadza podczas użytkowania urządzenia.  
Stworzyliśmy serię produktów szkła hybrydowego w trzech wariantach: na płaskie wyświetlacze, na zaokrąglone ekrany oraz z dodatkową ochroną przed niebieskim światłem.
W związku z tym, że materiał hybrydowy wycinamy z wysoką precyzją za pomocą lasera i sami opracowujemy obrysy na urządzenia, możemy chronić nie tylko o smartfony, ale także smartwatche, tablety czy nawigacje samochodowe.

Warto pamiętać, że szkła hybrydowe na wyświetlacze, ekrany czy tarcze zegarków to nie tylko ochrona, ale także inwestycja. Brak uszkodzeń i zarysowań zagwarantuje wyższą wartość podczas odsprzedaży.

Nie możemy nie wspomnieć o naszej „wisience na torcie”, którą jest szkło hybrydowe IMPACT GLASS – rewolucyjny produkt w dziedzinie ochrony i produkt 2w1.
IMPACT GLASS, jako że pochodzi z rodziny hybryd, stanowi połączenie szkła i materiału elastycznego, jednak wzbogacony został o dodatkową powłokę: folię anty-uderzeniową. Zastosowana w produkcie wierzchnia warstwa szklana stanowi pierwszą barierę chroniącą przed ostrymi przedmiotami, które mogą mieć styczność z ekranem. Według twardości w skali MOHSA sięga aż 7 (skala od 1-10; 10 to twardość diamentu). W porównaniu do taniego szkła hartowanego, które osiąga wartość pomiędzy 3 a 5. Warstwa anty-uderzeniowa natomiast amortyzuje siłę uderzenia i zapobiega rozbiciu wyświetlacza do 5 razy wzmacniając ekran.

Produkty z serii IMPACT GLASS występują w dwóch wariantach: na płaskie ekran i zaokrąglone ekrany. Posiadają specjalną mieszankę klejów, które ułatwiają łatwy montaż na ekranie nie powodując pęcherzyków powietrza. Dzięki klejowi, który jest rozprowadzony po całej powierzchni ochrony, nie powoduje problemów z działaniem ekranu dotykowego. Elastyczność produktu gwarantuje idealne przyleganie przez cały czas użytkowania. Dopełnieniem jest ulepszona powłoka oleofobowa, która na długo pozwoli Ci cieszyć się czystym i gładkim ekranem, z którego z łatwością usuniesz zabrudzenia.

Dziś zostaliśmy docenieni wyróżnieniem Polska Dobra Marka 2021 oraz Super Marka 2021. Jesteśmy zaszczyceni i jeszcze bardziej zmotywowani do działania oraz dbałości o najwyższą jakość naszych produktów.

Jeżeli zasialiśmy ziarenko ciekawości… odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o tym, co robimy na:
www.myscreenprotector.com

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.