Pregna wspiera kobiety w drodze do macierzyństwa

 Pregna wspiera kobiety w drodze do macierzyństwa

Marka Pregna otrzymała tytuł Dobrej Marki 2019 oraz Super Marki 2019 w kategorii Suplementy dla kobiet w ciąży. Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od jedenastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.Marka Pregna odpowiada na wszystkie potrzeby kobiet na różnych etapach drogi do macierzyństwa – od planowania, poprzez ciążę i karmienie piersią, a także dyskomfort w postaci umiarkowanych mdłości. Na rynku można znaleźć wiele preparatów dedykowanych kobietom, jednak czym kierować się przy ostatecznym wyborze ? Należy sięgać po produkty sprawdzone, bezpieczne i z pewnego źródła, produkty o wysokiej jakości. Wszystkie suplementy marki Pregna wytwarzane są w zakładach farmaceutycznych posiadających certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice). Weryfikowane są pod względem czystości mikrobiologicznej, alergenów oraz zawartości substancji. Przebieg produkcji jest udokumentowany w raportach, a produkty końcowe badane są na zgodność ze specyfikacją. Odpowiedni dobór składników to istotny aspekt jakim kieruje się nasza firma, dlatego składy produktów opracowane są według standardów Evidence Based Medicine oraz na podstawie rekomendacji Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP). Według ekspertów PTGiP odpowiednia podaż witamin, makro i mikroelementów przed ciążą ma pozytywny wpływ na rozwój płodu i zdrowie matki [1].


Marka kompleksowo dba o kobietę, dlatego są to specjalistyczne produkty dedykowane na różnych etapach drogi do bycia mamą. Jak dowodzi coraz więcej badań - już od dnia poczęcia mamy ogromny wpływ na zdrowie dziecka w przyszłości [2]. Pregna Start to suplement diety, który zawiera kompozycję starannie dobranych składników odżywczych, dla przyszłych mam przed planowanym poczęciem. Suplementacja w okresie prekoncepcji jest istotna, gdyż dziecko od początku czerpie z organizmu matki potrzebne składniki, dlatego warto zadbać, by suplementację zaplanować jak najwcześniej. W trakcie ciąży w organizmie kobiety zmienia się zapotrzebowanie na różne składniki. Organizm kobiety pracuje na najwyższych obrotach i często wymaga wsparcia w postaci witamin i minerałów. Pregna Plus i Pregna DHA to produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Pregna Plus to 5 najważniejszych składników o udowodnionym działaniu, zgodnie z zaleceniami PTGiP – kwas foliowy, witamina D, jod, żelazo i DHA. Składniki suplementu diety Pregna Plus pełnią wiele istotnych funkcji w organizmie, które w sposób fizjologiczny wpływają na prawidłowy przebieg ciąży. Zaletą produktu jest to, że wszystkie wyżej wymienione składniki zamknięte są w małej i łatwej do połknięcia kapsułce. Pregna DHA to produkt, który zawiera cenny kwas omega-3 DHA, pochodzący z oleju, którego gwarancją jakości jest długotrwały proces oczyszczania przy użyciu technologii Pure MaxTM. Pregna Vomi® to preparat opracowany specjalnie z myślą o kobietach, który dzięki składnikom o udowodnionym działaniu, łagodzi dyskomfort w postaci umiarkowanych mdłości (imbir) oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia (witamina B6 i magnez).


Pregna Plus laureat Godła Marka Dekady 2009-2019 to odzwierciedlenie jakości, zaufania oraz renomy w kategorii Suplementy diety dla kobiet w ciąży. Sukcesem marki jest jej obecność od ponad 10 lat na rynku. Została opracowana z myślą o potrzebach kobiet z zachowaniem najwyższych standardów. Pregna Plus to najczęściej kupowany preparat dla kobiet w ciąży [3] i najczęściej rekomendowany przez lekarzy ekspertów [4]. Szereg działań edukacyjnych, buduje społeczne zaufanie. Mottem firmy Verco jest „Wszystko, co robimy, robimy z myślą o zdrowiu”. Firma ściśle współpracuje ze środowiskiem lekarskim już na etapie projektowania produktu. Kobiety doceniają kompleksową opiekę dbając o ich komfort i bezpieczeństwo.
[1] Stanowisko Zespołu Ekspertów PTG w zakresie suplementacji witamin i mikroelementów podczas ciąży. Ginekol Pol. 2014, 85, 395-399

[2] Koletzko B.: „Early nutrition and long-term health”. Pediatric Nutrition In Practice, 2008, 37-41.

[3] nr 1 wg IMS units luty 2018 – styczeń 2019

[4] Badanie ankietowe na grupie 435 lekarzy ginekologów dot. najczęściej rekomendowanego suplementu diety kobietom w ciąży, Verco S.A wrzesień – listopad 2017

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.