Więcej niż nawigacja

Więcej niż nawigacja

Firma NAVITEL® jest dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej. W Polsce firma istnieje od 2015 r. i zapewnia kierowcom najwyższej jakości urządzenia w swojej kategorii – nawigacje GPS, wideorejestratory, tablety oraz inne akcesoria.
Za swój hit produktowy – nowoczesną kamerę samochodową Navitel R600 – firma właśnie zdobyła Złote Godło QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International.

Europejski lider

Historia Navitel w Polsce rozpoczęła się 26 stycznia 2015 r., kiedy zostało otwarte biuro w Warszawie. Zalezienie odpowiedniego miejsca, budowa całej infrastruktury sprzedażowej, zespołu – to zaledwie kilka kwestii, z którymi konieczne było się zmierzyć na starcie. Navitel Poland rozpoczynał działalność od jednej osoby, obecnie zaś zespół tworzy kilkunastu pracowników odpowiedzialnych za różne dziedziny. Firma posiada własny dział handlowy, marketing, a także serwis. Przez ponad 6 lat istnienia na rynku polskim cały zespół wykonał wiele pracy, aby zaistnieć i wyróżnić się w kategorii nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów.

Polskie biuro zostało centralą sprzedażową w regionie całej Europy. To właśnie w Warszawie są opracowywane wszystkie strategie sprzedażowe i marketingowe. Rozpoczęta została ekspansja na rynki zagraniczne i przynosi ona już widoczne efekty. Z firmy, która stawiała pierwsze kroki w Polsce kilka lat temu, Navitel stał się liderem na rynku polskim i europejskim, rozwijając nowe kategorie sprzedażowe. Motto, którym kieruje się firma, czyli „Navitel – więcej niż nawigacja!” wskazuje, że firma jest ukierunkowana na rozwój, nie ogranicza w swoich działaniach, czy oferowanych produktach. Celem jest stały wzrost, podnoszenie jakości oferowanych produktów, nowe, innowacyjne projekty połączone z obserwacją rynku, zachodzących zmian oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta, który jest najważniejszy.

 – Od początku działalności kieruję się mottem „Biznes robi się z ludźmi”. Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami oraz dbanie o klienta są dla mnie najważniejsze. Z domu rodzinnego wyniosłem wiele cennych zasad, a najważniejszą z nich jest szacunek do drugiego człowieka. Staram kierować się nią w codziennej pracy. Zarówno ja, jak i mój zespół traktujemy naszych klientów w taki sposób, jak byśmy chcieli, aby oni traktowali nas, o czym niestety zapomina wiele firm na świecie – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Navitel R600 

Wideorejestrator NAVITEL R600 jest to bestseller producenta, który miał swoją premierę w 2016 r. Wyróżnia się wysokiej jakości komponentami oraz specyfikacją. Kamera została wyposażona w sensor optyczny Sony Exmor R CMOS, 6-warstwową szklaną soczewkę i ekran TN o przekątnej 2".

Technologia podświetlania, której użyto w kamerze umożliwia redukcję szumów na nagraniach, zapewniając wyraźny oraz szczegółowy obraz nawet w warunkach nocnych. W systemie optycznym wideorejestratora zastosowano szerokokątny obiektyw 170°, który rejestruje wideo w jakości Full HD. Cechą charakterystyczną urządzenia jest system zasilania, który składa się z dwóch baterii: w korpusie oraz uchwycie, gwarantując stabilną, niezakłóconą pracę urządzenia. R600 jest montowany do szyby auta za pomocą wygodnej taśmy 3M. Dodatkowo, wbudowany mikrofon umożliwia nagrywanie dźwięku. Materiały zapisywane są na karcie misroSD o maksymalnej pojemności 256 GB. Dzięki technologii kompresji H.264, pliki zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.

Do kwietnia 2021 r. Navitel sprzedał łącznie 2 mln urządzeń umacniając jeszcze bardziej swoją pozycję na rynku. Jednym z najbardziej cieszących się uznaniem produktów był właśnie wideorejestrator Navitel R600. Produkty Navitel dostępne są w sprzedaży w największych sieciach sklepów z elektroniką użytkową, m.in. Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom.

Ambasador marki

W Polsce od 2019 r. ambasadorem marki jest Jakub Bielak – ekspert z dziedziny bezpieczeństwa oraz metodyki treningu jazdy samochodem, współzałożyciel i zarządzający Akademią Bezpiecznej Jazdy w Warszawie.

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.