Trzy hity wydawnictwa FILIA

Trzy hity wydawnictwa FILIA

27 stycznia ukazały się trzy hity wydawnictwa FILIA!

Szepty spoza nicości Remigiusza Mroza, który tradycyjnie oddał w ręce czytelników powieść pełną tajemnic, dynamicznych zwrotów akcji i pełnokrwistych bohaterów. W kolejnym spotkaniu z Sewerynem Zaorskim nie zabraknie aktualnych tematów i problemów pojawiających się w czołówkach serwisów informacyjnych.

 

 
Nowa powieść mistrza mrocznych thrillerów Maksa Czornyja. Autor tym razem zabiera nas za kulisy kontrowersyjnego reality show, gdzie romans, sex, miłość mieszają się z przemocą i zbrodnią. Auto obnaża naszą skłonność do podglądania, a jednocześnie pokazuje, że nie ma rzeczy których wielu z nas nie zrobiłoby z zemsty lub dla pieniędzy. Sezon drugi, to dynamiczna, trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji powieść o zaskakującym zakończeniu.

 


Pierwsza w tym roku książka z serii FILIA Na faktach - Neurochirurg. Opierając się na studiach wielu przypadków -zarówno sukcesów, jak i porażek - Jay Jayamohan pokazuje, jakiej presji musi stawiać czoła i jakiej siły i odwagi wymaga mieć życie dziecka w swoich rękach.

 

 
Niech lektury przyniosą dużo emocji, szalonych wrażeń, a przede wszystkim dużo dobrej energii.

Wydawnictwo FILIA

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.