Polski producent kompletnych węzłów betoniarskich i konstrukcji stalowych

Polski producent kompletnych węzłów betoniarskich i konstrukcji stalowych


Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB Sp. z o.o. to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu maszyn i rozwiązań technologicznych dla przemysłu betoniarskiego plasuje się w czołówce branży w kraju.


Strzegomskie Zakłady Mechaniczne od 1945 r. specjalizują się w budowie i modernizacji urządzeń do produkcji betonu oraz konstrukcji stalowych. Wizytówką firmy na rynku są kompletne węzły betoniarskie z pełną automatyką. – To przemysłowe obiekty „pod klucz”. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – działamy nieszablonowo i dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi mamy możliwość przygotowania gotowego rozwiązania według wymagań kontrahenta – mówi Jarosław Marczak, Dyrektor w Strzegomskich Zakładach Mechanicznych ZREMB Sp. z o.o.

Spółka zatrudnia 75 osób i jest w trakcie dużych inwestycji produkcyjnych – to efekt decyzji nowego właściciela przedsiębiorstwa Zenona Kiszkiela, znanego przedsiębiorcy z branży kamieniarskiej w Polsce, który od 2015 roku jest w posiadaniu firmy i mocno stawia na nowoczesne technologie oraz dalszy rozwój firmy. Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB Sp. z o.o. oferują maszyny dla przemysłu betoniarskiego – w szczególności kompletne węzły betoniarskie, silosy, mieszarki betonu, recykling, zbiorniki kruszyw czy systemy naważania. Tradycyjna oferta firmy została poszerzona i obecnie w sprzedaży są także maszyny dla przemysłu skalnego i kamieniarskiego, m.in. łyżki, widły czy traki linowe. – Nasze maszyny znane są od wielu lat zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Oferujemy wyselekcjonowany asortyment, który sprawdzany jest na każdym etapie produkcji przez doświadczonych inżynierów. Dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, gwarantujemy wysoką jakość produktów, zarówno zastosowanych materiałów, jak i wyrobów końcowych.

Ściśle przestrzegamy wytycznych klienta, realizujemy zamówienia zgodnie z jego zapotrzebowaniem, co ma swoje odzwierciedlenie w okazywanym nam zaufaniu. Nasi kontrahenci upatrują w naszej firmie solidnego partnera w biznesie – jest to dla nas największa duma i wizytówka. Wyznacznikiem tego zaufania jest nominacja naszej spółki do tytułu Najwyższa Jakość Quality International – mówi Magdalena Kiszkiel, Prokurent w Strzegomskich Zakładach Mechanicznych ZREMB Sp. z o.o.

Spółka jest jedną z największych firm przemysłowych w regionie Dolnego Śląska. Jest nie tylko dobrą wizytówką Strzegomia, ale też jednym z jego filarów gospodarczych. Działalność spółki to nie tylko produkcja, ale także rzetelna polityka zatrudnienia, możliwości rozwoju, współpraca z lokalnymi podmiotami, a tym samym dzielenie się posiadaną wiedzą i umiejętnościami.

Mateusz Moskwik

 

 

 

Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB Sp. z o.o.
ul. Wesoła 1, 58-150 Strzegom
www.zremb-strzegom.pl
tel. kom.: +(48) 696 725 029
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.