Advertisement

BP_2024

Najwyższa Jakość QI 2024 - nabór zgłoszeń już trwa!

Najwyższa Jakość QI 2024

Rozpoczynamy osiemnastą edycję konkursu Najwyższa Jakość QI, który skupia się na zagadnieniu jakości, oceniając ją w trzech kluczowych kategoriach: Produkt, Usługa i System Zarządzania. Inicjatywa ta stanowi doskonałą okazję do wyróżnienia się w świecie biznesu poprzez promocję swoich wysokich standardów.

Konkurs Najwyższa Jakość QI to unikalne przedsięwzięcie umożliwiające firmom z różnych sektorów prezentację swoich osiągnięć w zakresie jakości. Kategorie produktu i usługi umożliwiają przedstawienie i ocenienie zgłoszonych rozwiązań pod względem ich wysokiej jakości oraz dopasowania do potrzeb odbiorców, zarówno klientów indywidualnych, jak i tych instytucjonalnych. Natomiast kategoria System Zarządzania oceni zdolność firm do efektywnego kierowania procesami.


Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie cennego wyróżnienia, ale także możliwość podniesienia świadomości marki i zwiększenia zaufania klientów. Laureaci otrzymają nie tylko prestiżowe nagrody, ale także będą mogli wykorzystać Godło QI 2024 w komunikacji marketingowej.


Warto tutaj dodać, że Kapituła Konkursu składa się z uznanych ekspertów, co gwarantuje uczciwą ocenę nadesłanych zgłoszeń. A od wielu lat patronat nad programem sprawują: Polski Komitet Normalizacyjny, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Katedra Zarządzania Procesowego.

Udział w programie Najwyższa Jakość QI to nie tylko wyzwanie, ale również szansa na podniesienie jakości oferowanych produktów, usług i procesów zarządzania. Dołączcie do grona liderów, którzy kształtują standardy jakości w swojej branży.


Produkt czy Usługa a może System Zarządzania? Wybierz kategorię, w której najlepiej zaprezentuje się Twoja firma i zdobądź Godło QI 2024. Nabór wniosków już trwa!

Więcej o programie: https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/o-programie

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.