Zgłoś swój projekt do APX inQUBE Program!

1_2021.jpg

Masz startup i rozwijasz innowacyjne rozwiązanie? Poszukujesz inwestora? Weź udział w programie „APX inQUBE Program”, organizowanym przez inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości oraz fundusz APX.

Dzięki APX inQUBE Program firmy mogą uzyskać dofinansowanie oraz pomoc merytoryczną w rozwoju.

Fundusz APX powstał w Berlinie dzięki wspólnej inicjatywie Axel Springer i Porsche.

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą medialną w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet – największy portal informacyjny w Polsce, Fakt – największy polski dziennik oraz Sympatia – lider w internetowych serwisach randkowych w Polsce. Międzynarodowe marki, a wśród nich: Business Insider, Newsweek, Forbes, Ofeminin czy Noizz, są ważną częścią portfolio Ringier Axel Springer Polska. W ofercie Ringier Axel Springer Polska znajduje się także segment e-commerce: Skąpiec i Opineo, portfolio popularnych aplikacji mobilnych min.: FAKT24, Noizz, Business Insider Polska oraz Jakdojade oraz cyfrowa platforma wydawnicza Ring Publishing.

 

APX to inwestor venture capital, który specjalizuje się w inwestycjach na bardzo wczesnym etapie. Fundusz wspiera ambitne startupy w fazie zalążkowej (pre-seed), często jako pierwszy inwestor. Model APX łączy inwestycje ze wsparciem merytorycznym – jednym z podstawowych założeń jest m.in. wstępna inwestycja 50 tys. euro za 5 proc. udziałów. i we współpracy z niemal 100 współinwestorami.

W jaki sposób zgłosić się do programu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij prezentację, w której opiszesz swój startup, przedstawisz zespół, opracowywane rozwiązanie oraz wytłumaczysz na czym polega jego innowacyjność i na jaki problem jest ono odpowiedzią.

Aby dokonać zgłoszenia, wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj, że Twoja prezentacja może liczyć maksymalnie 10 slajdów i musi zawierać następujące elementy:
•    Charakterystyka Twojego Start-upu (max. 1000 znaków)
•    Opis INNOWACYJNOŚCI Twojego produktu/usługi (max. 800 znaków)
•    Przedstawienie członków ZESPOŁU Start-upu (max.1000 znaków)
•    Opis PROBLEMU, na jaki odpowiada Twój produkt/usługa (max. 1000 znaków)
•    Opis MODELU BIZNESOWEGO Twojego przedsięwzięcia (max. 1000 znaków)

Formularz zgłoszeniowy>>> https://inqube.pl/zglos-swoj-projekt-do-apx-inqube-program/

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.