Karmy Petner nagrodzone tytułami Dobra Marka 2020 i Polska Dobra Marka 2020

Karmy Petner nagrodzone tytułami Dobra Marka 2020 i Polska Dobra Marka 2020

Spółka  BFP S.A., w której portfolio znajduje się  marka Petner, jest młodą, polską firmą za którą stoją ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży zoologicznej. W naszym zespole pracują lekarze weterynarii i miłośnicy zwierząt, którzy każdego dnia przekuwają wiedzę i pasję w produkty marki.

Tworząc nasze karmy, zadbaliśmy o to, by spełniały potrzeby każdego pupila. Petner = „pet” + „dinner” czyli pyszny obiad. Nasz zespół czuwa nad tym, by posiłki dobrej jakości zapewniły czworonogom mnóstwo siły i energii do wspólnej zabawy. Petner to również „pet” + „partner” , ponieważ chcemy zapewnić psom to, co dla nich najważniejsze – zdrowie i beztroski czas wspólnie spędzony ze swoim opiekunem. Dlatego oprócz znakomitych posiłków dla zwierząt, dla ich opiekunów przygotowaliśmy ogromną porcję wiedzy i inspiracji. Na naszym blogu dzielimy się poradami z zakresu behawiorystyki, żywienia i zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół, dzięki którym opieka nad pupilem będzie czystą przyjemnością i beztroską.


W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko, nie mamy czasu na analizowanie pełnej oferty dostępnych na rynku produktów i  zmieniających się trendów, a ilość marek karm dla zwierząt przytłacza. Dzięki pełnowartościowej karmie Petner, opiekunowie mogą poczuć beztroskę, ponieważ nie muszą się już martwić, ani tracić czasu na zastanawianie się nad tym co dawać do jedzenia swojemu psu i czy niczego mu nie brakuje. Wychodzimy z propozycją kompletnego posiłku w przystępnej cenie. W dobie kiedy marki prześcigają się zawartością poszczególnych składników,  my stawiamy właśnie na rozsądny stosunek jakości do ceny. Nie każdy chce, nie każdy musi wybierać najdroższe karmy, by zapewnić swojemu pupilowi pełnowartościowy posiłek.
Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem portfolio. W przygotowaniu mamy karmy mokre dla najbardziej wymagających opiekunów – aż 95,5% posiłku stanowić będzie mięso oraz podroby w aromatycznym bulionie własnym, dostępne w 4 wyjątkowych smakach. Do tego bogactwo dodatków funkcjonalnych oraz warzyw i owoców. Wszystko to w saszetce 500g. - poręcznym i praktycznym opakowaniu, które gwarantuje aromatyczny smak każdej porcji. Ponadto, w przeciwieństwie do puszek, saszetki są proste w utylizacji.


Równolegle pracujemy nad wprowadzeniem produktów dla kotów – tutaj również stawiamy na pełnowartościowe formuły, obecność niezbędnych dla kotów dodatków funkcjonalnych, kontrolę wagi po sterylizacji oraz wspieranie dróg moczowych. Karmy będą skomponowane z myślą o najbardziej wymagających kocich smakoszach.  


„Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma”  oraz „Polska Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma”  to nie jedyne wyróżnienia, jakie otrzymała marka Petner w ostatnich miesiącach. Bardzo nas cieszy to, że nasze produkty docenili już zarówno konsumenci jak i eksperci z branży, którzy przyznali nam te wyjątkowe wyróżnienia. Takie uznanie, to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszej pracy! Dziękujemy!

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.