CEBioforum w 2021 roku w zupełnie nieoczekiwanej formie

NEWS_biotech.jpg

Biotech Network Platform - innowacyjny serwis internetowy do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.CEBioForum umożliwi korzystanie z doświadczenia i wiedzy innych poprzez udział szkoleniach i eventach on-line.

Do końca roku zaplanowano dziewięć wydarzeń Biotech Talks. Większość wydarzeń odbędzie się w formie tradycyjnych konferencji online w języku polskim, dwa wydarzenia będą miały charakter międzynarodowy i realizowane będą w dedykowanej aplikacji. Po roku przerwy odbędzie się plebiscyt CEBioForum Awards.

CEBioApp pozwoli uczestnikom nie tylko na udział w panelach i dyskusjach, ale również na umawianie bezpośrednich spotkań oraz tworzenie wizytówek firm. Celem działania aplikacji jest nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych między uczestnikami, które mogą zaowocować intratnymi kontraktami i cennymi relacjami.

Kalendarz zaplanowanych wydarzeń “biotech talks”:
24/06 - Wszystko co powinien wiedzieć każdy startUP
27/07 - Ośrodki badawcze wszystko co zapewni owocną współpracę
26/08 - Jak zarobić na #biotech? szkolenie dla inwestorów
27-30/09 - Biotech weekend discover central european biotech [#CEBioApp]
12/10 - Recepta na skuteczne badania kliniczne
26/10 - Biotech talents day
6/11 - Prawo i etyka w biotech oraz badaniach klinicznych
22-28/11- Biotech network platform days [#CEBioApp]
17/12 - Gala CEBioForum Awards 2021

Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi. Od tej pory miało miejsce 19 edycji wydarzenia między innymi w takich miastach jak Brno, Budapeszt, Łódź, Wrocław czy Nowy Jork. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

Central European BioForum odbywa się pod patronatem:

ZWIĄZEK FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH BIOFORUM, Biotechnologia.pl, ForumBiznesu.pl, ISBZdrowie, Strefa Inwestorów, Laboratoria.net, Laboratorium Przegląd Ogólnopolski, Stowarzyszenie TOP 50 Innovators, Świat Lekarza Nowe Terapie,

Szczegółowe informacje: www.cebioforum.com

 

Czytaj o EFB 2020

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.