CEBioforum w 2021 roku w zupełnie nieoczekiwanej formie

NEWS_biotech.jpg

Biotech Network Platform - innowacyjny serwis internetowy do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.CEBioForum umożliwi korzystanie z doświadczenia i wiedzy innych poprzez udział szkoleniach i eventach on-line.

Do końca roku zaplanowano dziewięć wydarzeń Biotech Talks. Większość wydarzeń odbędzie się w formie tradycyjnych konferencji online w języku polskim, dwa wydarzenia będą miały charakter międzynarodowy i realizowane będą w dedykowanej aplikacji. Po roku przerwy odbędzie się plebiscyt CEBioForum Awards.

CEBioApp pozwoli uczestnikom nie tylko na udział w panelach i dyskusjach, ale również na umawianie bezpośrednich spotkań oraz tworzenie wizytówek firm. Celem działania aplikacji jest nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych między uczestnikami, które mogą zaowocować intratnymi kontraktami i cennymi relacjami.

Kalendarz zaplanowanych wydarzeń “biotech talks”:
24/06 - Wszystko co powinien wiedzieć każdy startUP
27/07 - Ośrodki badawcze wszystko co zapewni owocną współpracę
26/08 - Jak zarobić na #biotech? szkolenie dla inwestorów
27-30/09 - Biotech weekend discover central european biotech [#CEBioApp]
12/10 - Recepta na skuteczne badania kliniczne
26/10 - Biotech talents day
6/11 - Prawo i etyka w biotech oraz badaniach klinicznych
22-28/11- Biotech network platform days [#CEBioApp]
17/12 - Gala CEBioForum Awards 2021

Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi. Od tej pory miało miejsce 19 edycji wydarzenia między innymi w takich miastach jak Brno, Budapeszt, Łódź, Wrocław czy Nowy Jork. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

Central European BioForum odbywa się pod patronatem:

ZWIĄZEK FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH BIOFORUM, Biotechnologia.pl, ForumBiznesu.pl, ISBZdrowie, Strefa Inwestorów, Laboratoria.net, Laboratorium Przegląd Ogólnopolski, Stowarzyszenie TOP 50 Innovators, Świat Lekarza Nowe Terapie,

Szczegółowe informacje: www.cebioforum.com

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.