Rücken - materace premium dla dzieci i młodzieży

Rücken - materace premium dla dzieci i młodzieży


Posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów specjalizujących się w rozkroju pianki poliuretanowej, a nasi inżynierowie codziennie wycinają z niej najbardziej skomplikowane formy. Sukces materacy Rücken to jednak umiejętność połączenia wiedzy technologicznej z ogromnym doświadczeniem jakie czerpiemy ze środowiska medycznego. Każdy nasz produkt przed wprowadzeniem na rynek poddany jest wnikliwej ocenie by zadbać o prawidłowy rozwój kręgosłupa i dać bezpieczeństwo użytkowania (np. profilaktyka SIDS). Nasze produkty zbudowane są z bardzo wytrzymałych materiałów, nie deformują się, zapewniają doskonałą wentylację, a także unikalny komfort użytkowy. Pewnie dlatego dziecięce i młodzieżowe materace Rücken są tak chętnie rekomendowane przez fizjoterapeutów, lekarzy, czy położne.


Nowoczesny park maszynowy pozwala nam wycinać z pianki PUR skomplikowane kształty np. pionek szachowy

Dlaczego materac Rücken? Opinia położnej, przyszłej matki:

- Na wybór materaca poświęciłam wiele czasu. Byłam przekonana, że to bardzo ważny element, który będzie towarzyszył mojemu maluszkowi przez najważniejszy okres w jego rozwoju, często po kilkanaście godzin każdego dnia. Zdecydowałam się ostatecznie na wyroby Rücken, oto dlaczego:
- doskonała wentylacja Air Pro ogranicza ryzyko pocenia, co przekłada się na mniej wybudzeń spowodowanych przegrzaniem i higieniczny sen.
- bardzo wytrzymałe i komfortowe pianki gwarantują, że materac nie będzie się odkształcał nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu przez dziecko
- usztywniona ramka dookoła, ułatwia naukę chodzenia i zmniejsza ryzyko kontuzji (wklejona w unikalny sposób, tak by nie zakłócić wentylacji)
- pokrowiec Tencel™ – pochodzenia naturalnego bardzo delikatny, dziecko mniej się na nim poci, ma naturalne właściwości antybakteryjne i szybko schnie
- powleczenie Hydro MAX ze specjalnym, kroploszczelnym woskiem sprawia, że pokrowiec oddycha a jednocześnie zabezpiecza wkład materaca przed przemoczeniem
- zamek 360° – można wyprać tylko połowę pokrowca, łatwo założyć go ponownie
- wyrób medyczny klasy I, Pozytywna Opinia Instytutu i Matki
Polecam😊!

Rücken – materace od kołyski po łóżko młodzieżowe

Dziecko rośnie, łóżeczko się zmienia, a my projektujemy tak materace, by komfort użytkowy pozostawał bez zmian


Materace Rücken od kołyski po łóżeczko młodzieżowe, dziecko rośnie, a komfort i jakość się nie zmienia

Nowość Rücken - ochraniacze na materac, które naprawdę oddychają i zabezpieczają przed przemoczeniem

Często rodzice pytają nas jak zabezpieczyć materac przed przemoczeniem. Dostępne na rynku podkłady, owszem chronią ale bardzo ograniczają wentylację przez co dziecko się przegrzewa i może wybudzać się.

Trzy sposoby Rücken na wodoodporność i oddychalność pokrowca w materacuOchraniacz Hydro MAX

1. Pokrowiec materaca Hydro MAX wygląda jak tradycyjny pokrowiec, ale od spodu pokryty jest specjalnym woskiem. Taka budowa w znaczny sposób ogranicza przenikanie cieczy głębiej, a jednocześnie sprawia, że pokrowiec doskonale oddycha. Kiedy dziecko ubrane jest w pieluszkę, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń.
2. Ochraniacz Hydro MAX wykonany jest z tej samej dzianiny co omówiony wyżej pokrowiec i pełni identyczną funkcję. Zaletą ochraniacza jest fakt, że można go używać na każdym materacyku, kiedy dziecko ubrane jest w pieluszkę oraz bardzo łatwo ściągnąć do prania.
3. Ochraniacz Hydro 3D to połączenie doskonale oddychającej siatki 3D z warstwą nieprzemakalną. Takie rozwiązanie szczególnie rekomendujemy, kiedy dziecko jest odpieluchowywane.


Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.