Tous w swojej nowej kolekcji wiosna-lato zachęca do odwagi

Tous w swojej nowej kolekcji wiosna-lato zachęca do odwagi.

Wiosna to radość i nadzieja, to też czas oczekiwania i znacznie większej motywacji do działania. Od zawsze wiadomo, że to co nas budzi na wiosnę to kolor. Hiszpańska marka Tous doskonale wie, jak sprawić, aby obudzić nas z zimowego snu. W swojej nowej kolekcji wiosennej Tous mnoży żywe kolory i lśniące kamienie szlachetne. Możemy błyszczeć pełnym spektrum barw i faktur – bo to obudzi stłumioną zimą radość i pozytywną energię. Zachęca do bycia odważną.

Odwaga
Wiosna jest jedną z najpiękniejszych pór roku. Kolekcja EXPRESS YOUR TRUE COLORS jest jak przebudzenie – po chłodzie zimy, po szybko zapadającym zmroku, po ciemnych porankach to wszystko co zaczyna się dziać wiosną jest niesamowicie pozytywne. Kolor powoduje, że wiosną odżywają też ulice. Tak jak budzi się przyroda, tak budzimy się my. Pragniemy koloru. Tous przygotował dla nas serię biżuterii Vibrant Colors gdzie mamy ferię koloru połączoną z lśniącymi w słońcu kamieniami szlachetnymi. Zawieszki, kolczyki, chokery, nausznice, możemy ze sobą łączyć bez obaw nadużycia. Tous doskonale wie, jak sprawić, że będziemy odważniejszeManifest radości
Wiosna to również radość i oczekiwanie – dla każdego z nas oznacza co innego. Marce Tous zależy, aby to oczekiwanie łączyło się z radością i bliskością. W znanej już serii biżuterii Crossword, która tak bardzo cieszy się zainteresowaniem pojawiły się zawieszki, które stały się swego rodzaju symbolem, który mówi o nadziei, radości, uśmiechu. Nasze wiosenne stylizacje mogą stać się swego rodzaju manifestem radości. Tak niewiele potrzeba, aby tak się stało: Smile, Joy, Freedom, Love – wybór należy do nas.

Ponadczasowość
Sekretem biżuterii Tous jest jej ponadczasowość, która sprawdza się niezależnie od okazji. Wreszcie wychodzimy, rozmawiamy, śmiejemy się, celebrujemy to co dla nas ważne i przy tym chcemy wyglądać pięknie. W kolekcji Joy Bits, która charakteryzuje się delikatnością, łączenie złota ze srebrem zyskuje zupełnie nowy wymiar. Delikatność połączona z charakterem. Do tego dodany został kolor, róż oraz fiolet bez wątpienia wnoszący dużą porcję radości do delikatności Joy Bits. Wiosna w kolekcji Tous łączy piękno z rzemiosłem w sposób, który wydobywa piękno z nas i je utrwala – trochę tak  jak to robi wiosna – jedna z najpiękniejszych pór roku – pojawia się i budzi świat do życia.


***

TOUS jako marka o stuletniej tradycji, istniejąca w branży jubilerskiej od 1920 roku, TOUS jest obecny w 45 krajach z ponad 700 sklepami. TOUS kieruje swoją kulturą korporacyjną poprzez ponad 4000 specjalistów, a opiera się ona na jego dziedzictwie, zaangażowaniu i kreatywności. Firma TOUS została uznana za Certyfikowanego członka przez Responsible Jewellery Council (RJC), organizację, która ustanawia standardy etycznych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz przemyśle jubilerskim i zegarmistrzowskim, po pomyślnym przejściu audytu, który docenił zaangażowanie firmy TOUS w zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach.  Misją TOUS, której sprzedaż wyniosła 318 milionów euro w 2020 roku, jest bycie interesującą i lubianą marką, która dzięki biżuterii i dodatkom towarzyszy klientom w ważnych chwilach. TOUS pragnie stać się najchętniej kupowaną oferującą luksusową biżuterię w przystępnych cenach, gwarantującą wysoką jakość usług i produktów swoich klientom, współpracownikom i całemu społeczeństwu.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.