Konferencja TOP NEW SMALL 2021 zbliża się wielkimi krokami

Konferencja TOP NEW SMALL 2021 zbliża się wielkimi krokami


Najlepsi eksperci przez dwa dni będą się dzielić swoją wiedzą i najświeższymi nowinkami z branży motoryzacyjnej podczas Konferencji TOP automotive.

Dwa dni pełne merytorycznej wiedzy z zakresu motoryzacji, przedstawione przez ekspertów na co dzień stykających się z bieżącymi trendami w branży automotive. Który pasjonat motoryzacji nie chciałby wziąć udziału w takim wydarzeniu? Właśnie nadarza się wyjątkowa okazja na to, by uczestniczyć w prelekcjach, które odpowiadają na bieżące oczekiwania rynku motoryzacyjnego. 25 listopada startuje bowiem kolejna odsłona dwudniowej Konferencji TOP NEW SMALL 2021. Za organizację wydarzenia odpowiada firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent), będąca jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce. Udział w Konferencji jest całkowicie bezpłatny.

To już VII edycja Konferencji TOP automotive i tak jak w poprzednim roku, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz związane z tym bezpieczeństwo uczestników i prelegentów, odbywać się będzie w formie online. Mimo to również w tym roku nie zabraknie uznanych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą merytoryczną i odpowiedzą na zadawane przez nich pytania. Forma konferencji pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy jej uczestnikami. Prezentowane będą także nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive. W ciągu dwóch dni prelekcje dotyczące najbardziej aktualnych branżowych zagadnień wygłosi aż 11 zaproszonych ekspertów.

Zaplanowane na 25 listopada otwarcie tegorocznej Konferencji TOP automotive zapoczątkuje podsumowanie zmian i nowości w polskiej motoryzacji, które przedstawione zostanie przez jednego z prelegentów – Luka Palmena, przedstawiciela KSSE i klastra SA&AM. Tematem przewodnim pierwszego dnia Konferencji będzie zrównoważony rozwój. Zagadnienie zostanie ujęte z punktu widzenia prawodawstwa, branży automotive oraz poszczególnych graczy w motoryzacji, w czym pomogą przedstawiciele OEMów. W drugim dniu Konferencji 26 listopada, prelegenci skupią się na zagadnieniu bezpieczeństwa, które zostanie omówione zarówno pod kątem bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa funkcjonalnego. Z uwagi na to, jak dużą rolę odgrywa kadra kierownicza w zapewnieniu bezpieczeństwa, nie zabraknie także wyjaśnienia koncepcji Smart Management.

Tegoroczne wystąpienia prelegentów Konferencji skupią się m.in. na takich zagadnieniach, jak trendy oddziałujące na sektor motoryzacyjny, odpowiedzialność społeczna biznesu w ujęciu sieci dostaw, ślad węglowy, cyberbezpieczeństwo w motoryzacji, a także aktualne trendy materiałowe w motoryzacji i związane z tym wyzwania w kontekście badań części, a także cele dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego ISO 26262 w kontekście metod zapewnienia jakości. Dla uczestników zaplanowano również warsztaty tematyczne ze specjalistami, sprawdzające wiedzę na prezentowane wcześniej tematy. Podczas obu dni Konferencji przewidziano czas na zadawanie pytań i dyskusję z prelegentami w pokojach tematycznych.

Na tegoroczną Konferencję TOP NEW SMALL 2021 wciąż jeszcze można się zapisywać, wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia –www.topautomotive.pl, gdzie znajdują się również tematy zaplanowanych w tym roku prelekcji, oraz sylwetki ekspertów.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.