Advertisement

BP_2024

CHEP laureatem programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategorii EKO FIRMA

CHEP laureatem programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategorii EKO FIRMA

CHEP, światowy lider w dziedzinie poolingu paletowego i rozwiązań logistycznych, po raz drugi otrzymał tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności w kategorii EKO FIRMA, który przyznawany jest przez Forum Biznesu w Polsce. Jest on uznaniem za wybitne zaangażowanie w kwestie dotyczące koncepcji CSR oraz wnoszenia wartości dodanej dla planety.

Nagroda, przyznana drugi rok z rzędu, jest zgodna z nieustannym zaangażowaniem CHEP w odpowiedzialność za środowisko i stanowi zobowiązanie do dalszego rozwoju oraz dowód na to, że zrównoważony biznes jest nie tylko możliwy, ale także przynosi realne korzyści. - Mamy jako firma ambitne cele w tym zakresie. Cieszymy się, że możemy być inspiracją dla innych przedsiębiorstw i wspierać je w budowaniu bardziej zrównoważonych i wydajnych łańcuchów dostaw, a tym samym pozytywnie wpływać na planetę. – mówi Izabella Maczkowska-Ciborowska, dyrektor generalna w CHEP Polska i krajach bałtyckich.

Działania CHEP w ramach grupy Brambles są doceniane na całym świecie, o czym świadczą liczne nagrody, w tym 1. miejsce w kategorii Commercial Services & Supplies według Dow Jones Sustainability Index, wyróżnienie jako trzecia najbardziej zrównoważona firma na świecie na liście Corporate Knights Global 100 czy ocena A przyznana w badaniu Circulytics (pomiar efektywności gospodarki o obiegu zamkniętym przez Ellen MacArthur Foundation).* Ponadto w listopadzie 2023 roku CHEP Polska otrzymał pierwszą gwiazdkę w programie Lean & Green za działania w zakresie redukcji emisji CO2.
* Fiscal Year 2023

O firmie CHEP

CHEP pomaga transportować więcej towarów do większej liczby odbiorców w najróżniejszych lokalizacjach niż którakolwiek inna organizacja. Nasze palety, skrzynie lub pojemniki tworzą niewidoczny kręgosłup globalnego łańcucha dostaw, a uczestniczą w nim największe światowe marki, którym pomagamy transportować produkty w sposób wydajny, zrównoważony i bezpieczny. Jako pionier gospodarki współdzielenia firma CHEP stworzyła jedną z najbardziej zrównoważonych organizacji logistycznych, promując model poolingu palet oparty na wielokrotnym użytkowaniu i współdzieleniu nośników. CHEP działa głównie w segmencie produktów szybkozbywalnych (np. produkty spożywcze, środki higieny osobistej), świeżych produktów, napojów, a także w branży detalicznej i przemysłowej. CHEP zatrudnia ok. 11 500 osób i wierzy w siłę zbiorowej inteligencji poprzez różnorodność, integrację i pracę zespołową. CHEP posiada ok. 353 mln palet, skrzyń i pojemników i sieć ponad 750 centrów serwisowych. Jako część grupy Brambles, CHEP działa w 60 krajach, dysponując największymi oddziałami w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej.

Więcej informacji o CHEP znajduje się na www.chep.com. Więcej informacji o Brambles Group znajduje się na www.brambles.com.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.