BP

Dobra Marka wśród alkomatów

Alcofind

Testery trzeźwości Alcofind są jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń tego typu w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, sprawnemu serwisowi, długoletniej gwarancji oraz ugruntowanej pozycji, zyskały tysiące pozytywnych opinii oraz wciąż powiększające się grono zadowolonych użytkowników. Potwierdzeniem niesłabnącej popularności tych produktów jest przyznany im tytuł Dobrej Marki 2023.

Urządzenia Alcofind zostały stworzone przez jednego z największych na świecie producentów testerów trzeźwości, koreańską firmę Da-Tech Co. Jej alkomaty od lat charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz bardzo dobrą precyzją pomiarów.  W Polsce dostępne są od ponad 15 lat i w tym czasie sprzedano ich już setki tysięcy.

W ofercie marki znajdują się urządzenia dla klientów indywidualnych, jak również służb mundurowych, czy też do wykorzystywania w przedsiębiorstwach. Można śmiało stwierdzić, że każdy z odbiorców znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.  

Alcofind

Wiarygodne odczyty w urządzeniach Alcofind gwarantuje zastosowana w nich najwyższej klasy technologia. Wszystkie alkomaty osobiste zostały wyposażone w bardzo precyzyjne czujniki elektrochemiczne, których pomiary są porównywalne do wyników uzyskiwanych na sprzęcie policyjnym. Dzięki temu, użytkownik otrzymuje pewne i rzetelne informacje dotyczące swojego stanu trzeźwości. Bezpieczeństwo użytkowania oraz jakość wykonania testerów przez urządzenia Alcofind potwierdzają również przyznane im certyfikaty: europejski EN-50436:2014, EN-16280:2012, australijski AS 3547, amerykański DOT oraz certyfikaty jakości FC, CE, RoHS, ISO 9001.

Produkty Alcofind zostały wyposażone w szereg dodatkowych i przydatnych funkcji, takich jak licznik i wbudowana pamięć pomiarów, czy moduł przypominający o wykonaniu kalibracji. Kolejnymi atutami marki są łatwość ich obsługi i minimalistyczny, elegancki wygląd oraz gwarancja, która obejmuje 10 lat na alkomat oraz 3 lata na sensor. Co ważne, w pierwszym roku użytkowania można dokonać bezpłatnej kalibracji urządzenia, bez limitu wykonanych usług. Na stronie internetowej Alcofind można również znaleźć wiele porad dotyczących wyboru odpowiedniego urządzenia.

oprac. mb  

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.