BP

Jakość fundamentem sukcesu

Jakość fundamentem sukcesu

Budownictwo przemysłowe cały czas bardzo intensywnie się rozwija. Firma Trasko-Inwest Sp. z o.o.  jest obecnie w czołówce polskich firm tej branży, w której kluczowym aspektem jest stosowanie nowoczesnych technologii i najwyższych standardów.


Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Od tego czasu wykonujemy usługi na rynku polskim, a także poza granicami kraju (m.in. Rosja, Ukraina, Białoruś). Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Od lat z sukcesem realizujemy wszystkie etapy inwestycji budowlanych, rozpoczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, przez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz". Właśnie ta kompleksowość świadczonych usług w połączeniu z terminowością i najwyższą jakością świadczonych usług, stała się receptą naszego sukcesu. Kompetencje w zakresie kompleksowego zarządzania projektami są składową naszej przewagi konkurencyjnej i kluczowym elementem wizji dalszego rozwoju. Nasze zarządzanie projektem oparte jest na rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych, które pozwalają na najkrótsze terminy realizacji inwestycji– mówi Leszek Faltyniak, Prezes Zarządu Trasko-Inwest sp. z o.o.


Receptą na sukces przedsiębiorstwa jest niewątpliwie nieustanny i systematyczny rozwój. Każdy etap realizowanej inwestycji, zaczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, poprzez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz”, został opanowany przez spółkę do perfekcji. Do tego trzeba jeszcze dodać terminowość i najwyższą jakością świadczonych usług. – Wyróżnia nas metodyka realizacji projektu. Nasze zarządzanie inwestycją oparte jest na rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych, które pozwalają na maksymalne skrócenie terminów. Używamy sprawdzonych wyrobów i współpracujemy z dostawcami i podwykonawcami, wybranymi w drodze starannego doboru. Osiągnięcia w tej dziedzinie stanowią element naszej przewagi nad konkurencją. Rezultatem przyjętej strategii jest powierzanie nam przez inwestorów do wykonania obiektów, które trzeba bardzo szybko wybudować, powstające w trudnych warunkach terenowych, często w okresie zimowym – mówi Leszek Faltyniak. Zadowolenie klientów znajduje potwierdzenie w motto, jakim kieruje się Trasko-Inwest: „Budujemy dla wymagających”.

Przez lata spółka Trasko-Inwest zrealizowała dziesiątki obiektów wielkoprzemysłowych, takich jak hale magazynowe, centra handlowe i logistyczne, salony samochodowe, czy zakłady produkcyjne, a także inwestycje w sektorze mieszkaniowym. Do największych zadań Trasko-Inwest należą realizacje dla takich klientów, jak Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, Waimea Holding, Promag, Plastica, DHL, Decathlon, MMP Neupack Polska, 7 R Logistic, Golpasz, Intermarche, Panattoni czy Eko-Okna.

Kluczowe w firmie jest podejście do rozumienia jakości, które zdecydowanie wykracza poza „należyte wykonanie”. Klienci oczekują profesjonalizmu, chcą współpracować z przedsiębiorstwami o stabilnej sytuacji ekonomicznej z dużym doświadczeniem. – Trasko-Inwest oferuje przejęcie trudów inwestycji w oparciu o konstruktywną i bezkonfliktową kooperację. Bierzemy na siebie ryzyko związane z realizacją przedsięwzięcia, pozwalając klientom skupić się na prowadzeniu własnej działalności. Nasza oferta jest spersonalizowana, staramy się zauważać potrzeby i preferencje inwestora i dostosowywać się do nich. Dokonujemy analizy jakości usług na każdym etapie realizacji budowy poprzez odbiory etapowe. Ważnym elementem jest minimalizacja niezgodności i reklamacji. Prowadzimy stały monitoring wybudowanych obiektów pod kątem jakości i przydatności eksploatacyjnej, uwzględniając w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – zaznacza L. Faltyniak.

Wprowadzone procedury i dbałość o najwyższą jakość nie byłyby możliwe, gdyby nie wykwalifikowana kadra z zespołem inżynierów na czele, która swoje doświadczenie zdobywała na rynkach europejskich. Budowa to proces, w którym poszczególne jego etapy muszą następować płynnie, a zapewnia to wykwalifikowana kadra menadżerów, którzy pozostają w stałym kontakcie z klientem.

Firma jest nie tylko znaczącym pracodawcą w Wielkopolsce, ale również liczącym się partnerem dla lokalnych podwykonawców. Dwie główne zasady jakim kieruje się Trasko-Inwest to rzetelność i transparentność. – Dążąc do osiągnięcia jak najlepszych wyników kierujemy się w zarządzaniu takimi regułami, jak uczciwość, odpowiedzialność, inicjatywa, partnerska współpraca, poszanowanie naturalnego środowiska i zasad etyki oraz najwyższa jakość. Wysoko cenimy fachowość, profesjonalizm i zasady fair play. Wszystko to znajduje też odzwierciedlanie w nagrodach i wyróżnieniach, które otrzymujemy. Funkcjonujemy w realiach gospodarki rynkowej i aby firma mogła konkurować z przedsiębiorstwami mającymi silne zaplecze koncernów zagranicznych, musimy się nieustannie rozwijać i podnosić jakość świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że nasz progres, to jednocześnie wzrost gospodarczy kraju. W trakcie naszej ponad 20-letniej historii rozwijaliśmy się razem z innymi polskimi przedsiębiorcami, którzy są naszymi kontrahentami i partnerami biznesowymi. To z nimi realizowaliśmy wymagające koncepcje. W każdym regionie Polski są obecne nasze inwestycje – podkreśla prezes Leszek Faltyniak.

Mamy nadzieję na stabilny wzrost naszej spółki. Misją naszej spółki jest realizacja inwestycji, w sposób godny lidera rynku budownictwa. Każdego dnia dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów oraz odpowiadamy na ich rosnące potrzeby. Nasze cele osiągamy dzięki profesjonalizmowi i pasji budowania, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z naszymi klientami, dostawcami i podwykonawcami. Wszystko to złożyło się na pozytywny wizerunek naszej firmy na polskim rynku budowlanym, a także poza jego granicami. Trasko – Inwest sp. z o.o. opiera swą działalność o szerokie grono inwestorów, z którymi współpraca ma charakter stały. Budowane przez lata zaufanie klientów procentuje szczególnie w okresach załamania koniunktury.

 

Joanna Chrustek,
Magdalena Klimek

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.