Mocne strony Bestway? Zrównoważony rozwój i zabawa!

Mocne strony Bestway? Zrównoważony rozwój i zabawa!

Bestway może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem stale rozwijającym się polskim rynku, podobnie jak na całym świecie. Obszerny katalog odpowiada na potrzeby produktów rekreacyjnych, w szczególności w trzech głównych kategoriach: baseny naziemne (nadmuchiwane i stalowe), nadmuchiwane wanny spa z marką Lay-Z-Spa® oraz produkty nad morze czy basen.

Firma bardzo poważnie traktuje kwestię zrównoważonego rozwoju. W roku 2018 Bestway zdobył nagrodę „Najlepszego Producenta w walce ze zmianami klimatycznymi” przyznaną przez Carbon Disclosure Project z siedzibą w Londynie.

Uznanie to jest wynikiem podwójnego zaangażowania w dziedzinie produkcji: zmniejszenia zużycia energii i recyklingu materiałów.

Bestway zainwestowała w systemy wykorzystywania energii odnawialnej, takiej jak energia słoneczna. Dzięki zainstalowaniu 750 000 metrów kwadratowych paneli słonecznych, pokrywamy 3,3 % zapotrzebowania na energię do produkcji. Działanie to przyczyniło się również do redukcji gazów cieplarnianych o 62 000 ton CO2. Ponadto zrealizowaliśmy siedem innych projektów poświęconych oszczędzaniu energii.

Prowadzony recykling wiąże się nie tylko z odzyskiwaniem odpadów poprodukcyjnych, lecz także z wykorzystaniem nieużywanych materiałów takich jak PVC, trójwarstwowy PVC, flokowany PVC.

Jesteśmy również zaangażowani w projekt „Treedom” w ramach którego, sadzimy 1500 drzew na pięciu obszarach rolno-leśnych Gwatemali, Ekwadoru, Kenii, Kamerunu i Tanzanii. W ten sposób każde zasadzone drzewo przyczynia się do globalnego pochłaniania CO2 chroniąc w ten sposób naszą Planetę. Inicjatywy te są promowane za pomocą prostego hasła: „B the Change” - przesłania zwiększenia świadomości i motywacji.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.