Nowoczesne systemy osłonowe Rolety i żaluzje – bezpieczeństwo, funkcjonalność, estetyka

Nowoczesne systemy osłonowe  Rolety i żaluzje – bezpieczeństwo, funkcjonalność, estetyka

Rolety i żaluzje stosowane są od kilku tysięcy lat (były używane w starożytnej Japonii, Egipcie, Grecji czy Rzymie). Na przestrzeni wieków nigdy nie straciły na popularności, czemu sprzyjają systematycznie wprowadzane innowacyjne, nowe rozwiązania oraz zmieniające się trendy.

Niezmiennie najważniejszymi zaletami rolet i żaluzji (wewnętrznych i zewnętrznych) są przede wszystkim osłona przed nadmiernym światłem słonecznym, a tym samym izolacja termiczna, odseparowanie pomieszczeń od otoczenia i zwiększenie bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest wygoda zastosowania, ich funkcjonalność oraz wpływ na poprawę estetyki wnętrza i budynku. Wszystko to sprawia, że rolety i żaluzje są jednymi z najpopularniejszych rodzajów osłon stosowanych powszechnie zarówno obiektach prywatnych, jak i w biurowcach firm, instytucji i urzędów.

 Powstała w 2005 r. firma Tobof (Ruda Śląska), to producent i serwis rolet, żaluzji i innych systemów osłonowych. Firma założona przez Tomasza Filipiak ma już ugruntowaną pozycję w woj. śląskim i innych regionach południowej Polski.

Dobrze dopasowane żaluzje i rolety oprócz tego, że zapewniają prywatność i chronią przed promieniami słonecznymi, stanowią ważny element wystroju nie tylko wnętrz, ale i zewnętrznej części budynków. Firma Tobof zajmuje się kompleksowo aranżacją okien w tym zakresie wspierając przy doborze techniki, przygotowując projekt i realizując serwis montażu, jak również ewentualną naprawę systemów. Zajmuje się także modernizacją i wymianą rolet oraz żaluzji.

Produkty marki Tobof maksymalnie dopasowują się do potrzeb użytkowników. Firma proponuje takie nowoczesne systemy osłonowe, jak rolety materiałowe, rolety dzień/noc, rzymskie,  panel track,  żaluzje poziome, pionowe, plisowane, drewniane i bambusowe,  moskitiery (drzwiowe, przesuwne, plisowane i okienne), markizy, osłony zewnętrzne (także antywłamaniowe), rolety dachowe, żaluzje fasadowe czy bramy segmentowe i rolowane.

 – Nasza oferta nieustannie ewoluuje zarówno w zakresie pojawiających się nowych technik, funkcjonalności, jak i trendów modeli i kolorystyki. Obecnie największą popularnością cieszą się rolety typu dzień/noc oraz poziome żaluzje drewniane – zaznacza Tomasz Filipiak.

Oprócz montażu samych systemów osłonowych firma zajmuje się także montażem napędu i automatyki do rolet i bram (włączniki, piloty, centralki, blokady, wieszaki itp.), jak również zamków i blokad antywłamaniowych. Serwis obejmuje m.in. wymianę w zakupionych systemach Tobof takich elementów, jak zwijacze, pancerze, zamki, prowadnice, automatyki, taśmy, linki, itp. Usługi firmy obejmują także modernizację rolet, żaluzji i moskitier poprzez takie prace, jak zwężanie i wymianę materiału, czy mechanizmu.

Zuzanna Pawełczyk


Tobof – producent rolet i żaluzji
ul. Niedurnego 33, 41-709 Ruda Śląska
Tel. +48 798 036 020, +48 508 605 606
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.tobof.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.