Plastimet – kreatywne myślenie, lepsze okna

Plastimet – kreatywne myślenie, lepsze okna

Jakość w stolarce okiennej to ciepło, dźwiękoszczelność, design i …. trwałość. Razem z naszymi Klientami tworzymy piękne i energooszczędne budynki. Dostarczamy okna, których jakość, styl, estetyka wykonania i parametry techniczne wytrzymają próbę czasu.


Doświadczenie i wiedza ekspertów

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości okien i drzwi z PVC i aluminium, produkowanych pod indywidualne zamówienia każdego klienta. Pracujemy na nowoczesnych i wysoce zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów i surowców stosowanych w produkcji. Kooperujemy z największymi deweloperami w kraju dostarczając nasze okna i drzwi do tysięcy mieszkań powstających między innymi w Warszawie, Łodzi, Białymstoku, czy Ełku. Nasi eksperci uczestniczą w procesie planowania inwestycji i doradzają w sprawach technicznych podpowiadając sprawdzone i innowacyjne rozwiązania, dostosowując je do koncepcji architektonicznej i sposobu realizacji budowy. Ich wiedza praktyczna pozwala optymalizować koszty i gwarantuje wysoką jakość zastosowanej stolarki. Dostarczając trwałe i energooszczędne okna dbamy także o przyszłość naszego środowiska.

Plastimet foto

Dla klientów indywidualnych zakup okien to często decyzja podejmowana raz na dziesięciolecia, więc zaangażowanie eksperta - doradcy ma jeszcze większe znaczenie. W dialogu z klientem pomaga on wybrać okna do wymarzonego domu albo od odnawianego mieszkania. Dbamy, by zaproponowane rozwiązanie jak najlepiej uzupełniało te marzenia – dopasowujemy techniczne rozwiązania do lokalizacji i usytuowania domu, doradzamy spójny z designem architektonicznym model okna, a także kompleksowo dostarczamy akcesoria towarzyszące takie jak parapety, rolety, czy moskitiery.

Okna i drzwi Plastimet

Produkty Plastimet występują zawsze pod marką własną. Jesteśmy dumni z rozwiązań, które powstały w naszej firmie jak i stałego rozwoju oferty produktowej.  Od lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się okna PVC Plastimet Click-on™, produkowane w oparciu o nasz autorski system profili okiennych gwarantujący ochronę cieplną oraz akustyczną na wysokim poziomie. W ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty nową gamę stolarki aluminiowej pod nazwą Plastimet Modernity adresowaną do grupy klientów premium. Zdecydowaliśmy się na współpracę z dostawcą systemów profili  aluminiowych Deceunninck. Dzięki temu proponujemy klientom okna o wysokiej estetyce, pięknym designie, który wpisuje się doskonale w projekty nowoczesnej architektury jak i projekty architektoniczne nawiązujące do architektury tradycyjnej.

Plastimet foto 3

Stawiamy na rozwój poprzez jakość  

Wierzymy, że przyszłość zależy przede wszystkim od dbałości o najwyższą jakość. Ponadczasowość, trwałość i zadowolenie klienta to podstawa partnerskich relacji na lata. Od lat pracujemy w oparciu o normy ISO, a odpowiednie procedury jakościowe wdrożyliśmy nie tylko na produkcji,  ale także w pozostałych obszarach działalności firmy: w sprzedaży, serwisie, czy logistyce. To element zarządzania firmą, który jest naszym drogowskazem ku przyszłości.

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.