Produkty Golden Garden uhonorowane Złotym Godłem QI 2023!

Produkty Golden Garden uhonorowane Złotym Godłem QI 2023!

W tym roku już po raz 17. Kapituła Programu Najwyższa Jakość QI nagrodziła liderów jakości. Znakiem Quality International 2023 zostały wyróżnione podmioty, które reprezentują ponadprzeciętne standardy i gwarantują klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Wśród nich znalazła się linia Golden Garden, która została wyróżniona prestiżowym Złotym Godłem QI 2023.

Twórcą produktów nagrodzonej marki  jest istniejąca od 20 lat firma Quadrum Foods Sp. z o.o. z Krakowa. Spółka ta zajmuje się eksportem i importem mrożonych owoców i warzyw przeznaczonych na rynek detaliczny i dla przemysłu przetwórczego oraz sprzedażą przecierów i koncentratów owocowych i warzywnych dla branży spożywczej. W ofercie Golden Garden  znajdują się mrożone owoce i warzywa oraz mieszanki, które mogą stanowić doskonałą podstawę do przygotowania smacznych i zdrowych posiłków. Produkty te mają szerokie zastosowania zarówno w domu, jak również w restauracjach, mogą posłużyć jako składniki dań, dodatki do deserów, ciast czy koktajli. Warto dodać, że marka Golden Garden dostępna jest w opakowaniach wielkością dostosowanych do naszych aktualnych potrzeb od 300 g. do 2500 g.

Spółka Quadrum Foods dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dlatego koncentruje się na wyselekcjonowanej grupie dostawców oraz w pełni kontroluje procesy wytwórcze, zgodnie z międzynarodowymi standardami tj.: IFS, BIO, HALAL, KOSHER i SEDEX. Co ważne, firma podejmuje współpracę tylko z tymi podmiotami, które przeszły audyt przeprowadzony przez niezależne jednostki certyfikujące i spełniające wymagania międzynarodowych norm zarządzania  jakością w odniesieniu do branży spożywczej. Nad produktami Quadrum Foods czuwa Dział Zapewnienia Jakości, a wszystkie zatrudnione w firmie osoby są przeszkolone w zakresie wymagań prawnych żywności, systemu HACCP oraz IFS Broker.

Spełnianie norm wdrożonych systemów jakości, pełna kontrola nad procesami i ciągłe doskonalenie pozwala firmie oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie. Aby finalny wyrób spełniał wszystkie wymagania,  pracownicy firmy we współpracy z dostawcami  kontrolują cały proces wytwórczy, począwszy od plantacji, aż po dostawę. I właśnie dlatego klientami Quadrum Foods są najwięksi światowi producenci, dystrybutorzy oraz hurtownicy, a oferowane przez nią artykuły wchodzą w skład najbardziej znanych międzynarodowych marek.  Obecnie spółka współpracuje z partnerami z 80 krajów świata.

Firma stara się również minimalizować swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Jako członek SEDEX SMETA sprawnie zarządza łańcuchem dostaw pod kątem zrównoważonego rozwoju oraz przestrzega międzynarodowych standardów etycznych.

Quadrum Foods dokłada wszelkich starań, aby na nasze stoły trafiały najlepsze owoce i warzywa pochodzące z sadów, ogrodów oraz plantacji z całej Polski, jak również najdalszych zakątków świata. Jej dokonania zostały w tym roku wyróżnione Złotym Godłem QI w konkursie Najwyższa Jakość QI 2023.

 

Quadrum Foods logo

 

Więcej o firmie i produktach Golden Garden:
https://qf.com.pl/

 

 

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.