Profesjonaliści z pasją do elektroniki

Profesjonaliści z pasją do elektroniki

Masters Sp. z o.o. to największy prywatny dystrybutor komponentów elektronicznych w Polsce. Firma powstała w 1996 roku w Gdańsku. Dziś centrala mieści się w Straszynie, a biura regionalne zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Radomiu i Rzeszowie. Firma posiada własny dział R&D, linie produkcyjne i centrum szkoleniowe.

Foto: Produkcja komponentów elektronicznych

Masters specjalizuje się w usługach projektowania urządzeń elektronicznych, logistyki komponentów elektronicznych, doradztwie technicznym i produkcji. Łączy kompleksową obsługę z najnowszymi technologiami. Dzięki nowoczesnemu podejściu do potrzeb klienta zespół inżynieryjno-handlowy zapewnia pełne wsparcie w kreowaniu nowych produktów oraz elastyczność w wytwarzaniu spersonalizowanych urządzeń. Największą siłą Masters są pracownicy, to profesjonaliści pracujący z pasją i uważnością. Zespół składa się z ponad 150 osób i stale się powiększa. Firma stworzyła markę SunCurrent oferującą rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Masters posiada wszystkie wymagane certyfikaty – w tym ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018. Dodatkowo został wyróżniony jako m.in. Pracodawca Pomorza 2021, Diament Forbes 2023, a od wielu lat należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Foto: Hala produkcyjna

Od ponad 25 lat oferuje bardzo szeroki wybór komponentów elektronicznych od elementów elektromechanicznych, przez kwarce, optoelektronikę i wyświetlacze, po technologię bezprzewodową, wraz z usługą finansową i logistyczno–magazynową oraz to, czego inni dystrybutorzy nie mają w swojej ofercie np. projektowanie urządzeń i montaż powierzchniowy. Klient może rozpocząć i zakończyć cały proces biznesowy razem z Masters, od zakupu elementów po gotowe urządzenie i ich finalny montaż. Firma dba o optymalizację kosztów już na etapie projektowania, oferuje wsparcie podczas całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych, od koncepcji poprzez projekty techniczne, prototypy, testowanie, produkcję próbną po wytwarzanie ostatecznej postaci produktu elektronicznego.

Partnerstwo z takimi firmami jak STMicroelectronics (jesteśmy dystrybutorem ST numer 1 w Polsce.), Panjit, Pulse, FANSO, czy SIMCom, umożliwiło zarówno poszerzenie portfolio produktowego, jak i zaoferowanie realnego, długoterminowego wsparcia dla projektów prowadzonych przez klientów.

Ponadto w ramach prac badawczych dział R&D Masters prowadzi wspólne projekty z instytutami badawczymi, software house’ami i firmami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Obejmują one rozwój unikalnych przedsięwzięć związanych z nowymi technologiami, które w znacznym stopniu przyspieszają prototypowanie i testowanie docelowych rozwiązań dla klientów.

Foto: Produkcja komponentów elektronicznych

Centrum Transferu Technologii oferuje szeroki wachlarz wsparcia dla inżynierów, konstruktorów i managerów, od szkoleń wyprzedzających, przez warsztaty specjalistyczne, po konsulting. Warsztaty współprowadzone są z partnerami, z wykorzystaniem własnych rozwiązań. Firma współpracuje również z największymi uczelniami i operatorami telekomunikacyjnymi.

 

 

Więcej informacji: www.masters.com.pl

Agata Kielan

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.