Alena-Firany.pl - Twój pomysł na okna

Alena-Firany.pl - Twój pomysł na okna

Gotowe zasłony i firany, rolety, a także firany i zasłony na wymiar - to wszystko znajduje się w ofercie firmy Alena-Firany.pl. To sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta firmy Alena-Firany.pl
Sklep alena-firany.pl to internetowy sklep oferujący produkty zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Wieloletnia tradycja firmy sprawia, że towarzyszy jej ciągły rozwój i poszerzanie oferty, a obsługa klienta przeprowadzana jest na najwyższym poziomie. Bogaty asortyment obejmuje produkty do hoteli, jak i do domu. W ofercie znajdują się między innymi tekstylia okienne, jak i poszewki czy dodatki na stół lub łóżko.
Firany i zasłony
Głównym produktem w sklepie są firany i zasłony. Wybierać można z gotowych produktów, materiałów sprzedawanych na metry, ale równie dobrze można tu zamówić uszycie firan i zasłon pod konkretny wymiar. Jeśli jednak chcesz sam uszyć sobie zasłony czy firany, dokupisz tu takie dodatki, jak: przelotki, klamry, haczyki, żabki, lamówki, taśmy marszczące.
Intuicyjna wyszukiwarka na stronie pozwala na łatwe poszukiwania pożądanego produktu. Pogrupowane są one zarówno pod względem rodzaju materiału, motywu, sposobu wieszania, a także przeznaczenia - do konkretnych pomieszczeń.
Z łatwością znajdziesz tu firany i zasłony, które odmienią Twoje wnętrze, wpiszą się w panujący w nim styl lub wręcz nadadzą kierunek pozostałym elementom wykończeniowym. Wielość wzorów i materiałów gwarantuje, że udekorujesz nimi każde pomieszczenie i sprawisz, że będą nie tylko efektowne, ale również funkcjonalne.
Rolety okienne
W ofercie znajdują się także różnego rodzaju rolety okienne. Wśród nich są rolety klasyczne, modne rolety dzień-noc, rolety rzymskie i mini rolety. Oprócz gotowych rolet, możliwe jest również zamówienie rolety na wymiar, przez co idealnie dopasujesz do swojego okna zarówno wymiar rolety, jak i jej kolor czy motyw.
Klasyczne rolety to te, których tkanina nawinięta jest na rolkę chowaną w kasecie. Po podciągnięciu, roleta staje się niewidoczna. Rolety rzymskie z kolei wyglądem przypominają zasłony, a po podciągnięciu tworzą nad oknem dekoracyjną falbanę. Najmodniejsze w ostatnim czasie rolety dzień-noc natomiast, składają się ze specjalnych tkanin złożonych z naprzemiennie ułożonych pasów transparentnych i zaciemniających.
Tekstylia na stół i łóżko
Oprócz firan czy zasłon i rolet, dostępne są także tekstylia na stół. Do wyboru są gotowe obrusy i tkaniny obrusowe. Obrusy można wybierać zarówno z klasycznych, białych, ale również z kolorowych czy plamoodpornych. W ofercie znajdziesz również pościel, koce i narzuty na łóżko. Idealnym ich dopełnieniem są poduszki dekoracyjne.
Z asortymentu dedykowanego hotelom są komplety pościeli, prześcieradła, ręczniki, firany i zasłony.
Oferta zgodna z naturą
Warto wspomnieć, że oprócz szerokiego asortymentu, alena-firany.pl kieruje się również ekologicznymi zasadami w codziennej działalności. Minimalizuje ilość używanego papieru do obiegu dokumentów czy foliowych opakowań oraz energii elektrycznej w szwalniach. Stosowane są kartony i opakowania pochodzące z recyklingu i w 100% biodegradowalne. Lwia część produktów z oferty posiada certyfikaty świadczące o tym, że są one pozbawione szkodliwych substancji, jak pestycydy, formaldehyd czy metale ciężkie. Wielu procesom towarzyszy również zasada zero waste. Niewykorzystane materiały otrzymują drugie życie.

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.