Na chrypkę i podrażnione gardło

Cevitt Gardło fot

Ból gardła to uciążliwy objaw, który może mieć klika przyczyn. Często jest symptomem rozwijającej się w organizmie infekcji. Może być również skutkiem nadwyrężenia strun głosowych. Bez względu na to, co powoduje tę dolegliwość, chcemy jak najszybciej jej się pozbyć. W tym celu zazwyczaj sięgamy po pastylki do ssania, ponieważ szybko zmniejszają ból i dyskomfort i są dostępne w aptekach bez recepty.  


Rodzajów tabletek na ból gardła jest wiele. Różnią się składem i zastosowaniem. Ważne, żebyśmy wybrali takie, które przyniosą nam ulgę szybko i zadziałają wielotorowo – poradzą sobie z problemem i nawilżą śluzówkę. W takich przypadkach z pomocą przyjdzie nam Cevitt® Gardło.

To pastylki do ssania, które możemy stosować w przypadku podrażnień błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym tych wywołujących ból i kaszel. Świetnie poradzą sobie również w sytuacjach trudności w przełykaniu oraz z chrypką.


Dlaczego Cevitt® Gardło sprawdzi się w tak wielu przypadkach?

Jego sekretem jest zawarty w nim hialuronian sodu, którego cząsteczki są znacznie mniejsze niż te występujące w kwasie hialuronowym. Właśnie dlatego łatwiej przenika do głębszych warstw skóry i może szybko i skutecznie ochronić nasze gardło.
Dodatkowo, oprócz nawilżenia i wszystkich funkcji, które pełni kwas hialuronowy, hialuronian sodu stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także wspomnianego kwasu hialuronowego. Przyśpiesza również procesy gojenia i wykazuje właściwości przeciwzapalne.

Co to oznacza dla nas w praktyce?

Podczas ssania tabletki Cevitt® Gardło łączą się ze śliną i tworzą hydrożel, który stanowi warstwę ochronną pokrywającą podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Dzięki temu może się ona zregenerować, co uśmierza ból, zwalcza trudności w przełykaniu i objawy chrypki. Hydrożelowy kompres tworzący się po rozpuszczeniu tabletki ma również silne właściwości mukoadhezyjne - przylega ściśle do błony śluzowej i tworzy zwartą powłokę ochronną, zabezpieczając ją przed nowymi zagrożeniami.

Bardzo pozytywny wpływ na nasze gardło mają również pozostałe składniki zawarte w Cevitt® Gardło tzn. cynk i witamina C. Wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego oraz pomagają w ochronie komórek przed uszkodzeniami powstającymi w wyniku stresu oksydacyjnego wywołanego przez wolne rodniki. Dodatkową zaletą produktu jest brak cukru w składzie. Tabletki mogą być stosowane już od 6. roku życia.

Dzięki swojej formule i szybkiemu działaniu Cevitt® Gardło z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności, dlatego w tym roku brand ten został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Tytuł ten przyznawany jest produktom najlepszym, cieszącym się coraz większym zaufaniem i renomą w poszczególnych branżach.

Więcej o marce Cevitt® Gardło: https://cevitt.pl

oprac. Małgorzata Bachórz

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.