Na chrypkę i podrażnione gardło

Cevitt Gardło fot

Ból gardła to uciążliwy objaw, który może mieć klika przyczyn. Często jest symptomem rozwijającej się w organizmie infekcji. Może być również skutkiem nadwyrężenia strun głosowych. Bez względu na to, co powoduje tę dolegliwość, chcemy jak najszybciej jej się pozbyć. W tym celu zazwyczaj sięgamy po pastylki do ssania, ponieważ szybko zmniejszają ból i dyskomfort i są dostępne w aptekach bez recepty.  


Rodzajów tabletek na ból gardła jest wiele. Różnią się składem i zastosowaniem. Ważne, żebyśmy wybrali takie, które przyniosą nam ulgę szybko i zadziałają wielotorowo – poradzą sobie z problemem i nawilżą śluzówkę. W takich przypadkach z pomocą przyjdzie nam Cevitt® Gardło.

To pastylki do ssania, które możemy stosować w przypadku podrażnień błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym tych wywołujących ból i kaszel. Świetnie poradzą sobie również w sytuacjach trudności w przełykaniu oraz z chrypką.


Dlaczego Cevitt® Gardło sprawdzi się w tak wielu przypadkach?

Jego sekretem jest zawarty w nim hialuronian sodu, którego cząsteczki są znacznie mniejsze niż te występujące w kwasie hialuronowym. Właśnie dlatego łatwiej przenika do głębszych warstw skóry i może szybko i skutecznie ochronić nasze gardło.
Dodatkowo, oprócz nawilżenia i wszystkich funkcji, które pełni kwas hialuronowy, hialuronian sodu stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także wspomnianego kwasu hialuronowego. Przyśpiesza również procesy gojenia i wykazuje właściwości przeciwzapalne.

Co to oznacza dla nas w praktyce?

Podczas ssania tabletki Cevitt® Gardło łączą się ze śliną i tworzą hydrożel, który stanowi warstwę ochronną pokrywającą podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Dzięki temu może się ona zregenerować, co uśmierza ból, zwalcza trudności w przełykaniu i objawy chrypki. Hydrożelowy kompres tworzący się po rozpuszczeniu tabletki ma również silne właściwości mukoadhezyjne - przylega ściśle do błony śluzowej i tworzy zwartą powłokę ochronną, zabezpieczając ją przed nowymi zagrożeniami.

Bardzo pozytywny wpływ na nasze gardło mają również pozostałe składniki zawarte w Cevitt® Gardło tzn. cynk i witamina C. Wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego oraz pomagają w ochronie komórek przed uszkodzeniami powstającymi w wyniku stresu oksydacyjnego wywołanego przez wolne rodniki. Dodatkową zaletą produktu jest brak cukru w składzie. Tabletki mogą być stosowane już od 6. roku życia.

Dzięki swojej formule i szybkiemu działaniu Cevitt® Gardło z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności, dlatego w tym roku brand ten został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Tytuł ten przyznawany jest produktom najlepszym, cieszącym się coraz większym zaufaniem i renomą w poszczególnych branżach.

Więcej o marce Cevitt® Gardło: https://cevitt.pl

oprac. Małgorzata Bachórz

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.