Ostatni weekend przed Świętami. Gdzie można jeszcze dorobić?

Ostatni weekend przed Świętami. Gdzie można jeszcze dorobić?

Do Świąt pozostał tylko jeszcze jeden weekend, który wraz z niedzielą handlową może być okazją do zasilenia rodzinnego budżetu dodatkową gotówką. Agencja pracy natychmiastowej Tikrow wytypowała 5 najatrakcyjniejszych ofert pracy dorywczej, które są dostępne z dnia na dzień. Jako magazynier lub kasjer zarobimy prawie 700 zł „na rękę” i otrzymamy je w ciągu doby od zakończenia zlecenia.

– To ostatni moment, by zdecydować się na dorywczą pracę w grudniowy weekend. Ofert jest jeszcze sporo, ale i chętnych do dorobienia sobie niemal 700 zł w 3 dni zdecydowanie nie brakuje. Tikrow obu stronom relacji pracodawca-pracownik zapewnia wysoką elastyczność. Firma może znaleźć w 24h pracownika, a każdy z nas, wykonując 3 błyskawiczne kliknięcia, zyskać szansę na powiększenie domowego budżetu tuż przed Bożym Narodzeniem. To forma szczególnie atrakcyjna dla studentów – zaznacza Krzysztof Trębski, członek zarządu Tikrow.

Magazynier

672 zł netto za 3 dniówki, czyli 24h pracy. Tyle można dorobić od piątku do niedzieli na stanowisku magazyniera. To odpowiedzialne zajęcie jest najpopularniejsze przed Świętami i pod koniec roku – w czasie, który obfituje w liczne wyprzedaże czy obowiązkowe remanenty. Osoby posiadające uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie niż pracownika, który takich uprawnień nie posiada.

Pracownik wsparcia sprzedaży

Oblegane w grudniu sklepy potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Oferują więc pracownikom wsparcia sprzedaży dniówki na poziomie 216 zł „na rękę”. Zakres obowiązków jest w tym wypadku zależny od branży, którą reprezentuje sklep. W galeriach handlowych są to często sklepy odzieżowe, RTV/AGD, dyskonty czy księgarnie. Na tym stanowisku na pewno przydadzą się zdolności manualne i komunikatywność.

Obsługa zwrotów w sklepie on-line

Na podobne jak w wypadku wsparcia sprzedaży wynagrodzenie, może liczyć pracownik obsługi zwrotów w sklepie on-line. Tu przedłużony weekend w pracy zaowocuje kwotą 648 zł netto za 3 dniówki. Niezbędne umiejętności: refleks i podstawowa znajomość komputera, który jest konieczny do obsługi zamówień.
Kasjer/pracownik sklepu
624 zł możemy dorobić w 3 dni wspierając właścicieli sklepów jako kasjer lub pracownik rozkładający towary na półkach. W wypadku tej posady przyda się odrobina siły fizycznej i cierpliwość.

Pomoc logistyczna

Pracą związaną z rozgrzanym do czerwoności, przedświątecznym łańcuchem dostaw jest stanowisko pomocy logistycznej. Według danych Tikrow można za nią otrzymać 576 zł netto za 3 dni. By dobrze poradzić sobie z nowymi zadaniami zdecydowanie warto mieć doświadczenie w kompletowaniu zamówień i pakowaniu. Pomoc logistyczna to zajęcie często spotykane w sklepach RTV/AGD lub w księgarniach.

Foto: MarketPortal.pl

***

Więcej informacji o Tikrow: www.tikrow.com.

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.