Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023” Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

Godło "Dobra Marka" jest jednym z najbardziej cenionych wyróżnień w polskim przemyśle spożywczym. Przyznawane jest markom, które wyróżniają się doskonałymi produktami, dbałością o jakość, etykę biznesową i innowacyjność. Produkty Bonifraterskie® od lat zdobywają uznanie konsumentów dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, tradycyjnym recepturom i zaawansowanym procesom produkcji.
Firma Boni Fratres Pharmaceutical od lat działa na rynku farmaceutycznym i oferuje szeroki asortyment wyrobów, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. Produkty Bonifraterskie® to naturalne preparaty tworzone na bazie receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Podstawą Produktów Bonifraterskich® są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości. W skład bogatej oferty wchodzą: suplementy diety, kosmetyki, produkty spożywcze oraz leki OTC. Zróżnicowana forma podania w postaci mieszanek ziołowych, syropów, tabletek, pastylek, herbatek oraz naturalnych soków bez konserwantów pozwala spełnić najwyższe wymagania w zakresie odpowiedniej suplementacji.


To co wyróżnia Produkty Bonifraterskie® spośród innych marek na rynku, to zamiłowanie do tradycji i staranne dbanie o jakość składników. Wyjątkowość marki Produkty Bonifraterskie® opiera się na 400 letniej tradycji ziołoleczniczej Zakonu Bonifratrów, która ze względu na swoje solidne korzenie będzie trwać i rozwijać się na rynku.

Elżbieta Okrasa – Prezes spółki Boni Fratres Pharmaceutical:
„Dla mnie jako prezesa spółki Boni Fratres Pharmaceutical jest to ogromne wyróżnienie i dowód na ciężką pracę oraz zaangażowanie całego zespołu, który wspólnie dąży do sukcesu.
Nasza firma zawsze dążyła do stawania się najlepszą w swojej dziedzinie, a otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na dobrej drodze. Jest to także dowód na to, że nasze wartości i misja są cenione przez naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczność jako całość.
Jesteśmy świadomi, że Dobra Marka 2023 dla Produkty Bonifraterskie® to nie tylko etykietka, ale również zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów jakości, innowacyjności i odpowiedzialności społecznej. Przez lata nieustannie pracowaliśmy nad doskonaleniem naszych produktów i usług, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które naprawdę spełniają ich oczekiwania.
Jednak nie mogę przypisywać tego sukcesu tylko sobie i zarządowi. Chciałbym podziękować każdemu członkowi naszej organizacji, od pracowników administracyjnych po dział marketingu i sprzedaży, od naszych projektantów po zespół obsługi klienta. Szczególne podziękowania kieruję do Braci Bonifratrów, którzy swoją wiedzą fitoterapeutyczną oraz doświadczeniem wspierają nas w działaniach.
Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i wiem, że dzięki naszemu poświęceniu, determinacji i zespołowemu duchowi, osiągniemy jeszcze więcej sukcesów.”
Otrzymanie godła "Dobra Marka" jest ukoronowaniem wieloletniej pracy i zaangażowania marki Produkty Bonifraterskie®. To potwierdzenie ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokiej wartości ich produktów. Konsumentom, którzy wybierają Produkty Bonifraterskie®, przyznając im swoje zaufanie, nagroda ta daje pewność, że wybierają produkty najwyższej jakości.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.