Lakiery hybrydowe Palu nagrodzone Godłem QI 2020!

Lakiery hybrydowe Palu nagrodzone Godłem QI 2020!

Palu to marka stworzona dla profesjonalistów z dziedziny manicure i pedicure. Brand zapewnia szeroką gamę produktów do stylizacji, pielęgnacji dłoni i stóp oraz urządzeń i mebli niezbędnych do wyposażenia salonu.

Lakiery hybrydowe z serii New York marki Palu zostały właśnie wyróżnione Godłem Quality International 2020 w XIV edycji ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość QI, to potwierdzenie wysokiej klasy i jakości tych produktów.

Inspiracją marki Palu są światowe stolice mody oraz wielkomiejski szyk i styl życia. A jej celem oferowanie niezbędnego wyposażenia oraz produktów do profesjonalnych salonów manicure i pedicure oraz Spa w Polsce i na świecie. W portfolio marki znajdziemy m.in. lakiery, bazy i topy hybrydowe, żele UV,  produkty do zdobienia paznokci (nail art), narzędzia i akcesoria (pilniki, polerki, pędzle), urządzenia (lampy UV, frezarki) oraz preparaty pielęgnacyjne i pomocnicze. Twórcy brandu przede wszystkim postawili na wysoką jakość i trwałość swoich towarów. Preparaty Palu posiadają długo dopracowywaną  formułę, a w ich produkcji wykorzystywane są wysoko gatunkowe składniki,  aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo gotowe produkty nie były testowane na zwierzętach.

Marka została opracowana przez polską spółkę 4MASS, producenta i dystrybutora artykułów kosmetycznych oraz środków do dezynfekcji i ochrony osobistej. Firma od początku swojej działalności stawia na stały rozwój sprzedaży oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych, m.in. planuje rozbudowę i zautomatyzowanie linii konfekcjonowania lakierów do paznokci. 4MASS realizuje się na kilku płaszczyznach zarówno na rynku masowym (drogerie, hipermarkety, dyskonty), jak i profesjonalnym (salony kosmetyczne, SPA) oraz marketingu rekomendacyjnym. Zapewnia to dotarcie do każdego zainteresowanego klienta.

Firma jest obecnie na etapie realizacji jednego ze swoich strategicznych założeń. Uruchamia nowy zakład  wytwarzający masy światłoutwardzalne przeznaczone do stylizacji paznokci.  Już niebawem, bo I kwartale 2021 roku  nowa placówka osiągnie pełną zdolność produkcyjną, co umożliwi firmie wywarzanie ok. 1 tony masy dziennie. Inwestycja ta zapewni 4MASS samodzielne zabezpieczenie ciągłości łańcucha dostaw w zakresie bieżącej produkcji lakierów.

Oprócz nagrodzonej w Srebrnym Godłem QI 2020 marki Palu, w ofercie spółki znajdziemy popularne i dostępne w drogeriach produkty CLARESA, sprzęt oraz  akcesoria do stylizacji paznokci marki STYLISTIC oraz środki do higieny i dezynfekcji VIRSEPT.  Poza tymi czterema brandami, 4MASS oferuje opracowanie i produkcję marek własnych  dla innych podmiotów. Dodatkowo jest również importerem akcesoriów i produktów wykorzystywanych
w kosmetyce m.in. z Niemiec, Francji, Korei czy Wietnamu.

Spółka posiada biuro w Warszawie oraz zlokalizowany w Radomiu zakład produkcyjny o powierzchni ponad 2 tys. m2 , na którego obszarze znajdują się również magazyn oraz sklep realizujący sprzedaż wysyłkową. Od stycznia 2019 r. firma jest również notowana na New Connect.

W planach 4MASS znajduje się wprowadzenie modernizacji w celu rozpoczęcia samodzielnej produkcji mas niezbędnych do produkcji lakierów, a także stałe zwiększanie dostępności swoich  marek  w kraju i za granicą. W I kw. 2021 r. osiągnie pełną zdolność produkcyjną nowy zakład w Józefowie, wytwarzający masy światłoutwardzalne. Obecnie zdolności produkcyjne i dystrybucyjne spółki to 50 tys. produktów dziennie oraz ponad 800 wysyłek  e-commerce.


Dodatkowe informacje:
www.palucosmetics.pl oraz https://4mass.pl

 

oprac. Małgorzata Bachórz

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.