Skandynawski design i systemowe rozwiązania do łazienki

Skandynawski design  i systemowe rozwiązania do łazienki


Marka Oltens to kompleksowe wyposażenie łazienek, dzięki którym stają się one spójne aranżacyjnie, wygodne i proekologiczne. Kolekcje pozwalają szybko, łatwo i systemowo stworzyć komfortowe oraz spójne wzorniczo wnętrze. Oferując kilkadziesiąt rozwiązań w stylu pure bathroom i produktów, które można elastycznie konfigurować, łączy nowoczesne rozwiązania z ciekawym designem, aranżując łazienkę marzeń.

 

W myśl idei pure bathroom marka umożliwia proste i szybkie stworzenie łazienki, w której użytkownik czuje się wyjątkowo. Każda seria produktów może być gotowym konceptem, w którym użytkownik znajdzie wszystko to, czego potrzebuje do urządzenia łazienki. Za sprawą idealnie dopasowanego do siebie wzornictwa wyposażenia, projektowanie łazienki z Oltens to czysta przyjemność i gwarancja indywidualnego, dopasowanego do użytkownika wnętrza.

Poczuj siłę natury!

Marka Oltens czerpie inspiracje wprost z natury – z jej siły, harmonii i ducha. Główną myślą do tworzenia produktów stały się trzy niezwykle piękne i efektowne wodospady – energetyzujący, mieszczący się w Indiach Jog, zjawiskowy położony w Parku Narodowym Yosemite w Kalifornii Vernal oraz zlokalizowany w południowo-zachodniej części Islandii, zwany Złotym Wodospadem Gulfoss. Projektując swoje kolekcje, które dumnie noszą nazwy tych wodospadów, marka umożliwia proste i szybkie stworzenie łazienki – wykreowanej, przemyślanej, komfortowej, a przede wszystkim indywidualnej. Producent, czując się odpowiedzialnym za otaczający nas świat, stawia na technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Kluczem do sukcesu osiągniętego przez Oltens jest dokładne poznanie potrzeb klientów i wyjście do nich z produktem, który koresponduje z ich wizją idealnej łazienki. Klienci są coraz bardziej świadomi, a ich wymagania w zakresie urządzania wnętrz są dokładnie sprecyzowane. Chcą szybko i bez trudu spełnić swoje aranżacyjne oczekiwania. Dlatego tak ważna stała się systemowość, rozumiana jednak jako coś więcej, niż tylko dostarczenie spójnych stylistycznie produktów do urządzenia łazienki. Spółka stawia na tzw. wieloaspektową systemowość swoich kolekcji, a co za tym idzie również inspiruje i wpisuje swoje serie produktowe w dany styl wnętrzarski. Wszystko po to, by nie ograniczać klientów ani w zakresie aranżacji, ani metrażu łazienki. Kontrahent podejmując jedną decyzję zakupową zyska dopasowaną do swoich preferencji ceramikę, armaturę, a także meble i elementy instalacyjne pasujące do każdego pomieszczenia.

Design i styl

W każdym, nawet najmniejszym detalu kolekcje Oltens wyróżniają się minimalistyczną formą i lekkim skandynawskim designem. W portfolio producenta klienci znajdą wyposażenie nie tylko w klasycznym białym, czy chromowanym wykończeniu, ale również w szlachetnym kolorze złota i głębokiej czerni. Linie te z pewnością dodadzą charakteru każdej łazience. Nadają się również do wielu styli aranżacyjnych, począwszy od projektów skandynawskich i minimalistycznych, skończywszy na klasycznych i industrialnych.

Spójność wzornicza to nie jedyny atut rozwiązań. Produkty z poszczególnych kolekcji i serii współpracują ze sobą dając gwarancję, że za jednym wyborem grupy materiałów kryje się wspólny i wysoki standard. Marka Oltens kładzie również mocny nacisk na praktyczny aspekt użytkowania swoich produktów.

Systemowość rozwiązań

Kompleksowo wyposażona łazienka spełnia nie tylko wymogi stylistyczne, ale również jest oszczędna i prośrodowiskowa. Marka Oltens wyposażyła swoje baterie w system umożliwiający kontrolę przepływu wody. W skali roku pozwala to na spore oszczędności. Ponadto zestawy prysznicowe posiadają baterię termostatyczną z systemem ThermoProtect, który dla bezpieczeństwa użytkowników łazienki zapobiega nagrzewaniu się baterii.

Żeby ułatwić klientom codzienne użytkowanie, a tym samym i sprzątanie łazienki, ceramika została pokryta specjalną powłoką SmartClean, która ułatwia czyszczenie i zapobiega osadzaniu się brudu. Użytkownicy z łatwością utrzymają w nieskazitelnej czystości także bezkołnierzowe miski WC oraz deski WC za sprawą systemu ClickClean. Pozwala on na szybki demontaż za pomocą jednego przycisku.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że wszystkie deszczownice i słuchawki prysznicowe zostały wyposażone w silikonowe wypustki, które pozwalają sprawnie usunąć kamień, co zapewnia tzw. efekt PureFlow, czyli taka sama moc strumienia w każdej dyszy.
Projektanci i inżynierowie marki zadbali zatem o to, by kolekcje łazienkowe Oltens wyróżniały się zarówno designem, jak i jakością, które pozwolą korzystać z nich przez lata.

www.oltens.com

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.