BP

Spoticar – zaufaj profesjonalistom

Spoticar – zaufaj profesjonalistom

Advertisement

Rynek samochodów używanych jest bardzo złożony i od lat dynamicznie się rozwija. Podejmując decyzję o zakupie auta „z drugiej ręki” warto więc zdać się na wiedzę i doświadczenie kogoś, kto się na tym zna. I tu z pomocą przychodzi Spoticar.

Właśnie mija rok odkąd Spoticar – marka należąca do globalnej grupy Stellantis dedykowana rynkowi samochodów używanych – z powodzeniem działa na polskim rynku motoryzacyjnym. Swoją ofertą  obejmuje ona ponad tysiąc używanych modeli takich marek, jak m.in. Citroën, Fiat, Peugeot, Jeep i Opel. W jej portfolio znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz szeroki wybór napędów – od pojazdów spalinowych, przez hybrydy, aż po samochody w pełni elektryczne.


Spoticar

Spoticar z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie odbiorców, co przejawia się nie tylko stale rosnącą liczbą sprzedanych aut, ale także otrzymywanymi wyróżnieniami. Spoticar właśnie dołączył do grona Laureatów prestiżowego Programu konsumenckiego Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma zdobywając tytuł w kategorii: Odkrycie Roku 2023 – Portale motoryzacyjne.

Co wyróżnia Spoticar? Przede wszystkim gwarancja jakości i pochodzenia sprzedawanych samochodów, co zwłaszcza w przypadku aut używanych, jest niezwykle istotne. Każdy egzemplarz jest pieczołowicie sprawdzany pod względem parametrów technicznych co daje pewność, że kupowany samochód jest w 100 proc. sprawny i spełnia wszystkie wymagane normy.

Dzięki dealerom zlokalizowanym na terenie całego kraju, możliwe są jazdy testowe, co zwykle pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej kupna wybranego samochodu. Kontakt z profesjonalnym doradcą ułatwi także wybór optymalnej metody sfinansowania transakcji oraz gwarantuje dopasowanie oferty do potrzeb kupującego.
 
Bardzo ważnym elementem wyróżniającym Spoticar jest także udzielana gwarancja na sprzedany model (nawet do 24 miesięcy), co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo zakupu i komfort użytkowania samochodu.
 


Więcej na: www.spoticar.pl

Spoticar-logo

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.