Czasami trzeba stracić wszystko, żeby odzyskać to, co najważniejsze - premiera książki "Hotel spełnionych marzeń"

Czasami trzeba stracić wszystko, żeby odzyskać to, co najważniejsze - premiera książki "Hotel spełnionych marzeń"


 
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Wydawnictwo W.A.B.

Kobieta po przejściach, mężczyzna na zakręcie i zamek z przeszłością.
Witajcie w Hotelu spełnionych marzeń!
To przepiękna opowieść o tym, że człowiek nie zawsze szuka marzeń po to,
aby je spełnić. Czasem to marzenie odnajduje właściwego człowieka.
I wtedy zaczyna się magia. Pojawiają się miłość, determinacja, intrygi i tajemnice.
Wszystko to znajdziecie w tej powieści. Polecam ją z całego serca!
MAGDALENA KORDEL

Anka za namową narzeczonego zaciąga kredyt na zakup hotelu. Podniszczony zamek okazuje się finansową studnią bez dna, a obłudny partner szybko się ulatnia. Za ostatnie pieniądze Anka publikuje reklamę podupadłego Grodziska i poleca je wszystkim, którzy szukają odpoczynku w miejscach z wyjątkowym klimatem. Wśród gości hotelowych znajdą się: miłośnicy wędrówek śladami pierwszych Piastów, uduchowiona joginka i para seniorów, którzy dawno temu spędzili tutaj swoją podróż poślubną. Zjawia się tam także Dawid – znany, ale wyjątkowo niesympatyczny pisarz cierpiący na brak weny twórczej. Jednak gości jest wciąż zbyt mało, żeby hotel przetrwał. Anka będzie musiała zdecydować, czy chce dalej walczyć o niszczejące mury, siebie i uczucie, które właśnie w niej kiełkuje. A także uświadomić sobie, czego naprawdę chce od życia. Czy Grodzisko to miejsce, w którym spełnią się jej marzenia?
  
FRAGMENT:
Po prostu nie wolno mi się rozkleić, pomyślała. Przy nim i przy tych wszystkich ludziach. Swoją drogą, sprytnie wybrał czas i miejsce, żeby ją spławić. Modna restauracja, wieczorny szczyt miały ją trzymać w ryzach, zniechęcić do pretensji i awantur. Cholera, zawsze był chytry. Chociaż akurat tę sztuczkę podpatrzył w jakimś filmie. Nie potrafiła przypomnieć sobie tytułu, ale na pewno wybrali się na seans razem.
– Krzysztofie, jest jeszcze jedna sprawa… – zaczęła. Głos trochę jej drżał, słowa przeciskające przez ściśnięte gardło lekko zgrzytały, lecz nie wyszło źle, zważywszy na okoliczności. Dość spokojnie.
– Wiem – przerwał. Często przerywał, następne olśnienie. Lubił słuchać siebie, a nie jej. Bo co ona mogła mieć istotnego do powiedzenia?
– Czy pozostaniemy przyjaciółmi, o to ci chodzi?
– Nie, wcale nie o to.– Nie pochlebiaj sobie. O coś innego. O hotel. Pogadajmy o interesach.

Justyna Drzewicka - absolwentka filologii polskiej i podyplomowych studiów literaturoznawczych. Autorka serii młodzieżowych Niepowszedni i Ratownicy czasu – wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych przez czytelników oraz krytyków. Hotelem spełnionych marzeń debiutuje w literaturze dla kobiet. Uwielbia włóczyć się po Bieszczadach i czytać romantyczne opowieści.
    
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa 
tel. 22 828 98 08

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.