15 czerwca odbędzie się największa i najważniejsza impreza branży zdalnej obsługi klienta w Polsce!

15 czerwca odbędzie się największa i najważniejsza impreza branży zdalnej obsługi klienta w Polsce!

Gala rozdania nagród w konkursie Polish Contact Center Awards 2023, jak co roku, zgromadzi liderów rynku – zarówno uczestników konkursu, jak i innych zainteresowanych branżowymi best practice, trendami i nowinkami. Wydarzenie odbywa się pod patronatem ForumBiznesu.pl

Na spotkaniu wskażemy i nagrodzimy tych, którzy kształtują standardy contact center poprzez ciągłe dążenie do zapewnia swoim klientom najlepszych doświadczeń z obsługi oraz wdrażają innowacyjne projekty w tym obszarze.

Gala to doskonałe miejsce spotkań profesjonalistów i okazja do wymiany opinii, doświadczeń oraz budowy naszej CXowej społeczności.

GDZIE I KIEDY?
W tym roku Gala odbędzie się w Hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98) w Warszawie. W nowej przestrzeni odświeżymy formułę, ale utrzymamy styl naszego spotkania. Uroczysta, oficjalna część Gali rozpocznie się o godzinie 19:00. Rejestrację gości rozpoczniemy o 18:30 - prosimy o punktualne przybycie, aby uniknąć opóźnień i zapewnić sobie najlepsze miejsca w niestandardowo zaaranżowanej przestrzeni

CHCESZ KUPIĆ BILETY?
Dołączcie już dziś swoim zespołem do kilkuset osób, którzy pojawią się na święcie polskiej branży CC – dodatkowe bilety na Galę można zamówić przez formularz.

A CO PRZED GALĄ? Konferencja!
A przed Galą, od 10:00 do 13:00, zapraszamy na wyjątkową konferencję „Let’s talk about CX – praCCa w nowej rzeczywistości”. W naszym ulubionym formacie dyskusji ekspertów porozmawiamy o pracy w branży zdalnej obsługi klienta – o tym, co się zmieniło, co jest obecnie standardem i trendem, a także co zmieni się w dającej się przewidzieć przyszłości. O zmianach prawnych, nowych narzędziach i technologiach, nowych kompetencjach niezbędnych pracownikom i menedżerom oraz o wizerunku branży i jej przedstawicieli. Konferencja bezpłatna w formule stacjonarnej – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i rejestracji na stronie konferencji.

POTRZEBUJESZ NOCLEGU?
Wszystkich zainteresowanych noclegiem, zapraszamy do zapoznania się z specjalnie przygotowaną ofertą od hotelu Novotel Warszawa Centrum dla Uczestników Gali. Po więcej informacji napisz do Aleksandry Skarżyńskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.