Pod patronatem ForumBiznesu.pl - Kongres Finansowy Studenckiego Koła Naukowego SGH

Pod patronatem ForumBiznesu.pl - Kongres Finansowy Studenckiego Koła Naukowego SGH

Już 24 maja odbędzie się pierwsza odsłona Kongresu Finansowego organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Finansów i Makroekonomii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Konferencja pod hasłem przewodnim “Inwestowanie w niestabilnych czasach” skierowana jest do wszystkich zaciekawionych branżą inwestycyjną i stosowanymi przez nie instrumentami.

Podczas wykładu o kryzysie bankowym dowiesz się o jego potencjalnych przyczynach i skutkach oraz poznasz tajniki funkcjonowania oraz procedur banków.

Następnie w I panelu “Przyszłość inwestowania w czasach drogiego kapitału” będziesz miał okazję zaznajomić się z metodami radzenia sobie funduszy inwestycyjnych oraz innych podmiotów działających w branży inwestycyjnej w czasach, gdy kapitał staję się coraz droższy!

Podczas II panelu “Pokonać inflację - inwestowanie w czasach kryzysu” zaznajomisz się z metodami radzenia sobie TFI oraz innych w czasach kryzysu. Będziesz również miał okazję dowiedzieć się o instrumentach finansowych, które pomagają im w przezwyciężeniu inflacji!

Link do zapisów >>>

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/956492862052136
Strona Kongresu Finansowego na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092206486672

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.