Advertisement

BP_2024

Rynek mieszkaniowy w Łodzi. Eksperci wskażą najważniejsze trendy i wyzwania

Rynek mieszkaniowy w Łodzi.

18 kwietnia br, w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi odbędzie się II edycja konferencji “Warto inwestować w Łodzi”, na której przedstawiciele miasta, eksperci, deweloperzy i inwestorzy porozmawiają o rozwoju łódzkiego rynku nieruchomości oraz jego perspektywach na najbliższą przyszłość. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem ForumBiznesu.pl

W ciągu ostatniej dekady rynek mieszkaniowy w stolicy woj. łódzkiego przeszedł olbrzymią metamorfozę. Duże zasoby mieszkaniowe plus atrakcyjny rynek pracy i perspektywa rosnących zarobków sprawiły, że liczba zawartych w Łodzi transakcji mieszkaniowych zwiększyła się przeszło czterokrotnie. Niestety, najpierw pandemia COVID-19, a obecnie rekordowo wysoka inflacja i skutki gospodarcze najazdu Rosji na Ukrainę, odcisnęły piętno również na łódzkim rynku mieszkaniowym.

O tym, jak obecnie wygląda kondycja łódzkiej mieszkaniówki, już 18 kwietnia br., porozmawiają przedstawiciele miasta, deweloperzy, eksperci oraz inwestorzy podczas drugiej edycji konferencji branżowej “Warto inwestować w Łodzi”. W jej ramach poznamy m.in. perspektywy rozwoju miasta oraz plany rewitalizacji łódzkich terenów śródmiejskich, o których opowie Pierwszy Wiceprezydent Łodzi - Adam Pustelnik.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną również najświeższe dane z rynku, opracowane przez ekspertów portalu RynekPierwotny.pl w raporcie “Rynek mieszkaniowy w Łodzi 2022 - 2023”, po którym odbędą się trzy panele eksperckie. Zaproszeni goście odpowiedzą w nich na wiele ciekawych pytań, m.in czy warto inwestować w Łodzi, jakie perspektywy malują się przed łódzkim rynkiem nieruchomości i jak wygląda kondycja lokalnego budownictwa na wynajem oraz TBS.

Głównym organizatorem konferencji jest portal RynekPierwotny.pl. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent miasta Łodzi - Hanna Zdanowska. Wiodącym partnerem medialnym jest Magazyn Strefa Nieruchomości. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły również: Dziennik Łódzki, Investor Real Estate Expert, FX Mag, Property Insider, Real Estate Magazine, TuŁódź.pl, Forum Biznesu,

Inwestorki.pl, Klub Inwestorek Indywidualnych, Business Magazine.

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja są dostępne na: http://www.wartoinwestowacwlodzi.pl/.

"Warto inwestować w Łodzi"
18.04.2023 r. godz. 10:00-14:30
Centrum Nauki i Techniki EC1,
ul. Targowa 1/3 Łódź w Hali Maszyn
(sala konferencyjna poziom +2)
Rejestracja gości rozpoczyna się od godz. 9:30

RynekPierwotny.pl

 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.