Rozmowa z Justyną Mieszalską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

Rozmowa z Justyną Mieszalską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

CM WUM Sp. z o.o. już od dwudziestu lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Dowodem tego jest zdobycie przez Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. Złotego Godła w Programie Najwyższa Jakość Quality International.
Bardzo cieszymy się z tej nagrody, ponieważ stanowi ona potwierdzenie jakości oferowanych przez nas usług.

Skąd wywodzi się kadra medyczna CM WUM Sp. z o.o.?
Zatrudniamy interdyscyplinarny zespół lekarzy oraz przedstawicieli kadry akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jakie usługi świadczy Państwa centrum medyczne?
Opieką obejmujemy pacjentów w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Świadczymy też usługi komercyjne. Proponujemy pakiety dla przedsiębiorców „Zdrowa Firma” – firmom i ich pracownikom gwarantujemy opiekę medyczną najwyższej klasy specjalistów oraz nowoczesną diagnostykę. Warto również przypomnieć o oferowanych przez nasze centrum konsultacjach psychologicznych i psychoterapeutycznych.

Co wyróżnia Państwa ofertę kierowaną do pracodawców?
Przede wszystkim jej kompleksowość. To szeroka oferta badań, opieka zespołu lekarzy o wysokich kwalifikacjach z różnych dyscyplin medycyny, a także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Pakiety kierowane są do firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z naszej oferty mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

W tym roku Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. wyróżnione zostało również godłem Dobra Marka 2022.
Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy.

Rozmawiała Joanna Jakoweńko

 

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.