Alena – specjaliści od firan i zasłon

Alena – specjaliści od firan i zasłon

Alena-Firany to rodzinna firma z tradycjami, która rozpoczęła swoją działalność kilkanaście lat temu, stając się specjalistą w swojej branży. Dziś marka sprzedaje produkty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, kreując nowe trendy w wystroju okien i wnętrz.

Na pierwszym miejscu jakość

Portfolio marki Alena-Firany powstaje według opracowanej przez właścicieli specyfikacji, która gwarantuje użytkownikom potwierdzone właściwości tkanin. Dzięki wyselekcjonowanym dostawcom  marka zachowuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Materiały do produkcji pochodzą nie tylko z polski, sprowadzane są również z Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Chin czy Włoch. W ofercie Alena-Firany znajdziemy firany, zasłony oraz akcesoria dekoracyjne wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach oraz wzorach. Dobrze dobrane przez specjalistów tkaniny odmienią każde wnętrze – dodając mu przytulności, a także czyniąc je w pełni funkcjonalnym. Szeroka oferta producenta wyróżnia go na tle konkurencji.   Dzięki temu zakupy w sklepie doceniły tysiące klientów, czego potwierdzeniem są uzyskane przez Alena-Firany godła Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2021 oraz Polska Dobra Marka 2021.Rynek aranżacji wnętrz, dekoracji i tekstyliów jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów. Wśród konsumentów rośnie zainteresowanie upiększaniem swoich wnętrz. Każdy sezon przynosi zmieniające się trendy w wystroju. Chcąc być na bieżąco właściciele marki szukają inspiracji w czasie podróży, podczas targów i imprez branżowych na całym świecie m.in. w Niemczech, Chinach, Turcji czy USA. To właśnie podczas wyjazdów pojawiają się nowe pomysły, które następnie znajdują odzwierciedlenie w oferowanych produktach. Alena-Firany to nie tylko gotowe wzory tkanin, ale także samodzielnie projektowane i szyte na miejscu artykuły. Stylistyczna różnorodność tekstyliów Alena, kolorystyka i wzornictwo inspirowane światowymi trendami obowiązującymi w wystroju wnętrz czy modzie sprawiają, że każdy znajdzie w asortymencie tkaniny odpowiednie do swoich pomieszczeń i spełniające indywidualne estetyczne wymagania.

Firany, zasłony szyte na miarę

W szerokiej ofercie marki Alena-Firany po za gotowymi dekoracjami okiennymi znajdziemy produkty szyte na wymiar. Indywidualne podejście do każdego zamówienia  wyróżnia markę spośród innych sklepów w branży. Jest to możliwe dzięki zespołowi Alena-Firany, tworzonemu m.in. przez doświadczone krawcowe. Ich współpraca z zespołem sprzedaży i magazynierami przekłada się na sukces firmy, będącej nie tylko miejscem pracy, ale także przestrzenią, w której każdy realizuje swoją pasję. W Alena-Firany znajdziemy również dodatki do zasłon i firan oraz pozostałe dekoracje okienne, m.in. rolety czy panele. Ofertę poszerza również  wybór innych tekstyliów, w tym obrusów, narzut czy poszewek. Sprawdź asortyment  Alena-Firany, a z pewnością znajdziesz w nim to, czego szukasz!Michał Gryt

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.