Z myślą o poprawie jakości życia

Z myślą o poprawie jakości życia

Spółka Betterware International, zajmująca się sprzedażą produktów dla domu, suplementów diety i kosmetyków, działa zgodnie z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego. Jednym z przykładów takich działań jest poprawa jakości życia rodzinnego. Celem firmy jest także zapewnianie bezpieczeństwa finansowego jej przedstawicielom i pracownikom oraz dbałość o środowisko naturalne.

Betterware International oferuje szerokie możliwości biznesowe każdemu, bez względu na jego pochodzenie, wykształcenie, wyznawaną religię czy kolor skóry. Stwarzanie szansy na rozwój osobisty, nawiązywanie wartościowych relacji i budowanie zespołu w ramach modelu biznesowego, w którym żadne bariery państwowe ani finansowe nie stanowią przeszkody – to tylko niektóre z przyjętych przez spółkę założeń w zakresie kierunków jej rozwoju. Każdy, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia, może skorzystać z oferowanych przez Betterware International możliwości oraz udostępnianych narzędzi, które ułatwiają prowadzenie biznesu.
 
Większość przedstawicieli współpracujących z firmą stanowią kobiety, które dzięki tej współpracy mogą rozwijać swoje biznesy, realizując tym samym marzenia o ciekawej pracy i niezależności. Betterware International wspiera przedsiębiorczość kobiet na wszystkich rynkach Europy Środkowej, na których obecnie działa (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia).

W każdych, podejmowanych przez spółkę, inicjatywach przejawia się także jej dbałość o zadowolenie ze strony klientów. Betterware International nieustannie poszukuje coraz bardziej nowoczesnych produktów, które ułatwiają codzienne domowe funkcjonowanie, dając klientom więcej czasu na przyjemności. Dba o przystępne ceny, by każdy mógł cieszyć się lepszą jakością życia. Wszystkie produkty, wprowadzane do oferty, poddawane są szczegółowym testom z udziałem grupy konsumentów. Proces kontroli jakości przebiega wieloetapowo:
- weryfikowane są certyfikaty i standardy jakości dostawców;
- przeprowadzane są testy konsumenckie;
- po dostarczeniu do magazynu produkty poddawane są szczegółowej kontroli w zakresie zgodności z parametrami ustalonymi podczas testów konsumenckich.

Firma angażuje się również w działania edukacyjne, prowadząc regularne i bezpłatne szkolenia oraz webinary dla swoich przedstawicieli, którzy mogą zyskać cenną wiedzę z zakresu technik sprzedaży oraz zarządzania biznesem.

Betterware International promuje zasady odpowiedzialności społecznej wśród swoich pracowników. Firma wspiera wolontariat, tworząc warunki sprzyjające różnym działaniom charytatywnym. Z uwagi na międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa, pielęgnowana jest różnorodność kulturowa, a wolontariusze pomagają chętnym w nauce języka polskiego.  

Spółka nie zapomina również o środowisku naturalnym. Podejmowane są różne działania z zakresu proekologii: stosowane są proste opakowania, które nadają się do ponownego przetworzenia, a przedstawiciele, klienci i pracownicy zachęcani się do segregowania odpadów.  

Betterware International skupia wokół siebie ludzi, dla których rodzina, przytulny dom i zdrowy styl życia są ważne, dlatego pragną cieszyć się nimi, osiągając jednocześnie bezpieczeństwo i wolność finansową.
 

Michał Mierzwiński

Prezes Betterware International

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.